Recomendar un fabricante para la zona de marcas de ArchiUp. Rellenar encuesta »

Horizon Lite

Datos del producto

Fabricante:
XCEL
Código del producto:
MD-XCARHORLITE
Categoría:
Vallas
http://xcel.pl
Compartir

Descripción del producto

ELEMENTY SYSTEMU

 •     przęsło 

Głównym elementem każdego ogrodzenia są przęsła. Przęsła w systemie Horizon Lite charakteryzują się prostą, a zarazem nowoczesną formą. Dzięki specjalnej konstrukcji, istnieje możliwość dopasowania wysokości do wymagań inwestora. Sprawdzony system mocowań i bezspawowych połączeń gwarantuje wysoką estetykę. Przęsła mogą być łączone zarówno ze słupkami murowanymi jak i z profili zamkniętych.    

 •     słupek 

Jednym z najważniejszym elementów systemu Horizon Lite są słupki aluminiowe. Stanowią one nieodłączny element tego systemu, który idealnie współgra z lekka konstrukcją ogrodzenia. Lakierowane proszkowo słupy są bardzo wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne.     

 •     furtka 

Furtka jest nieodzowną częścią ogrodzenia. Korzystamy z niej wiele razy dziennie, dlatego musi być trwała i wykonana z należytą dokładnością. Furtka może być wyposażona w szereg dodatków zwiększających komfort użytkowania ( elketrozaczep ) jak i zmieniających jej wygląd. Furtka wyposażona jest we wszystkie akcesoria niezbędne do jej funkcjonowania.    

 •     brama dwuskrzydłowa 

Sprawdzonym i stosowanym od dziesiątek lat rozwiązaniem umożliwiającym dostęp do posesji jest brama dwuskrzydłowa. Jej konstrukcja oparta na solidnej, stalowej ramie pozwala na uzyskania szerokiego wjazdu. Specjalne wzmocnienie pozwala na podłączenie automatyki dowolnego producent. Zastosowane akcesoria zapewniają komfortową pracę przez długie lata.    

 •     brama przesuwna 

Cieszącym się dużą popularnością rozwiązaniem jest brama przesuwna. Konstrukcja oparta jest na solidnej szynie jezdnej, dzięki czemu można uzyskać bramy o dużej szerokości wjazdu. Brama przesuwna jest konstrukcją samonośną, którą utrzymuje przeciwwaga. Takie rozwiązanie eliminuje konieczność stosowania prowadnic w podjeździe, dzięki czemu nie ma problemów z jej otwarciem nawet w zimie. Każda brama wyposażona jest w listwę zębatą, co pozwala na podłączenie dowolnej automatyki.    

 •     balustrada 

Balustrada Horizon Lite jest idealnym uzupełnieniem ogrodzenia. Poziomo ułożone profile zapewniają nowoczesny wygląd zgodny z tym jak wygląda ogrodzenie. Masywny pochwyt zwieńczający górną krawędź zapewnia wygodne oparcie. Słupki mogą być montowane w różny sposób, w zależności od układu balkonu - doczołowo lub na stopach. Sposób lakierowania jest dowolny - do wyboru są kolory jednolite lub drewnopodobne.


DODATKI

 •     pochwyt nierdzewny 

Dopełnieniem nowoczesnej formy ogrodzeń Horizon Lite jest pochwyt nierdzewny. Nierdzewny uchwyt wykonany jest ze szlachetnej stali dzięki czemu jest odporny na korozję, a jego wygląd idealnie współgra z akcesoriami montowanymi w drzwiach. Odpowiednio dobrane parametry zapewniają wygodne użytkowanie.

 •      kaseta z elektrozaczepem

 Kaseta z elektrozaczepem pozwala na podłączenie dowolnego rodzaju domofonów lub videodomofonów. Użytkownicy, którzy pragną w większym stopniu zautomatyzować elementy ogrodzenia mogą zastosować klawiatury kodowe lub nawet czytniki linii papilarnych.

 • skrzynka na listy 

Niezbędnym elementem każdego budynku jest skrzynka na listy. Nowoczesna skrzynka na listy idealnie współgra z kształtem ogrodzenia. Może być zamontowana w dowolnym miejscu, tak aby zapewnić wygodny i łatwy dostęp. Skrzynka jest bardzo pojemna i pozwala na otrzymywanie kopert nawet w formacie A4.   

 •     automatyka 

Każda brama przesuwna, brama dwuskrzydłowa oraz furtka może być wyposażona w automatykę. Pozwala to na komfortowe korzystanie z bramy, bez konieczności wysiadania z samochodu lub wychodzenia na zewnątrz budynku. Dodatki takie jak fotokomórki i lampy gwarantują bezpieczeństwo.    

 •     podmurówka 

Podmurówka jest nieodzownym elementem ogrodzenia. Może być wykonana na różne sposoby, w zależności od przyjętej koncepcji. Szeroki wybór materiałów pozwala na dopasowanie jej kształtu, faktury i koloru do budynku.    

 •     słupy 

Ogrodzenie Horizon Lite posiada duże możliwości aranżacji. Może być montowane zarówno do słupków murowanych ( np. z betonu, cegły, bloczków ) jak i słupków z profili zamkniętych. Nie stoi nic na przeszkodzie, aby w jednym ogrodzeniu łączyć oba rozwiązania i tworzyć niepowtarzalne kompozycje.    

 •     maskownice aluminiowe 

Maskownica aluminiowa jest elementem, który przysłania boczne elementy furtki takie jak zawiasy i tworzy jednolitą, symetryczną konstrukcję.     


HORIZON LITE jest jednym z ogrodzeń linii Arete i charakteryzuje się niezwykłą prostotą, a zarazem elegancją i nowoczesnością. Ten typ ogrodzeń idealnie współgra ze współczesną architekturą.

TRWAŁOŚĆ
Sztywność oraz wysoka wytrzymałość zagwarantowana jest przez trwałe profile aluminiowe. Aluminium charakteryzuje się również tym że nie rdzewieje.


BRAK SPAWÓW

Innowacyjny system łączenia elementów ogrodzenia nie wymaga spawania. Dzięki temu wszystkie krawędzie wyglądają bardzo estetycznie.


DESIGN

Prosta, ażurowa konstrukcja idealnie pasuje do budynków o nowoczesnej bryle. W łatwy sposób można dostosować wygląd ogrodzenia do balustrad i barierek.


BOGATA KOLORYSTYKA

Lakierowanie farbami proszkowymi zapewnia wysoką estetykę wszystkich elementów ogrodzenia. Do wyboru są tysiące kolorów z palety RAL. Na specjalne zamówienie istnieje możliwość pokrycia profili powłoką imitującą drewno.


WIELE WYSOKOŚCI

Konstrukcja ogrodzenia została zaprojektowana tak, aby umożliwić wykonanie ogrodzenia na dowolną wysokość.  

BIM/CAD

Autocad

.dwg
Archivos
app.noun.author
app.product.media_content

1092711_1096697_ARETE HORIZON LITE - Widok.dwg

359.85 KB
XCEL
app.product.media_nopreview

1092711_1096698_ARETE HORIZON LITE - Widok.dwg

244.56 KB
XCEL
app.product.media_nopreview

1092711_1096699_ARETE HORIZON LITE - Widok.dwg

294.76 KB
XCEL
app.product.media_nopreview

1092711_1096700_ARETE HORIZON LITE - Widok.dwg

191.36 KB
XCEL
app.product.media_nopreview

1092711_1096701_ARETE HORIZON LITE - Widok.dwg

227.66 KB
XCEL
app.product.media_nopreview

1092711_1096702_ARETE HORIZON LITE - Widok.dwg

124.12 KB
XCEL
app.product.media_nopreview

Materiales adicionales

Los materiales mostrados abajo vienen directamente del fabricante. Para obtener más detalles o información adicional que no hayas podido encontrar en nuestra página, por favor contacta con el fabricante.
Archivos
app.product.media_content

pdf%2FXCEL_Katalog_Horizon.pdf

7.18 MB

Artículos


Jardín


Jardín


Jardín

Ver también