Recomendar un fabricante para la zona de marcas de ArchiUp. Rellenar encuesta »

Horizon Wood

Datos del producto

Fabricante:
XCEL
Código del producto:
MD-XCARHORWOOD
Categoría:
Vallas
http://xcel.pl
Compartir

Descripción del producto

ELEMENTY SYSTEMU

 •     przęsło 

Przęsło – z uwagi na wykorzystane materiały charakteryzuje się niezwykłą trwałością. Elementy poziome są wykonywane z profili o trzech różnych wysokościach, co daje możliwość tworzenia indywidualnych wzorów. Konstrukcja nie posiada spawów, dzięki czemu zachowany został wysoki poziom estetyki. Przęsło może być zamontowane do ogrodzenia z betonu architektonicznego.

 •     furtka 

Furtka została zaprojektowana w taki sposób, aby można było indywidualnie dopasować wszystkie wymiary. Element jest oparty na stalowej ramie – trwałość konstrukcji daje możliwość dowolnego doboru dodatków. Oferowane rozwiązania sprawiają, że wejście na posesje może być adaptowane zgodnie z wymaganiami klienta. Ogrodzenie z betonu architektonicznego stanowi solidną i trwałą podstawę.

 •        brama dwuskrzydłowa 

Brama Dwuskrzydłowa to bardzo tradycyjne rozwiązanie, które od lat ma wielu zwolenników. Jest oczywistą kontynuacją reszty ogrodzenia. Element został wykonany z  produktów o wysokiej wytrzymałości – co zapewnia długoletnią odporność na uszkodzenia. Wysokość  i szerokość są ustalane według Państwa wymagań.     

 •     brama przesuwna 

Brama przesuwna to jednocześnie współczesna i prosta propozycja. Charakteryzuje się dużą wygodą użytkowania – komplet został wyposażony w wózki jezdne, rolki, listwę zębatą i zamek hakowy. Cała konstrukcja umożliwia swobodny dobór automatyki. To rozwiązanie doskonale koresponduje z nowoczesnym charakterem ogrodzenia    

 •     balustrada 

Balustrady aluminiowe w systemie Horizon Wood stanowią idealne uzupełnienie ogrodzenia. Pozwalają na stworzenie spójnej kompozycji pomiędzy ogrodzeniem a balustradą na balkonie czy też balustradą na tarasie. Barierki tego typu charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz trwałością. Mogą być lakierowane proszkowo na kolor jednolity lub na kolor imitujący kolor drewna. Zróżnicowany sposób montażu pozwala na zastosowanie tego typu balustrady na różnego rodzaju balkonach.     


DODATKI

 •     pochwyt nierdzewny 

Matowy pochwyt stanowi praktyczne, wygodne i idealnie dopełnienie całego systemu Horizon. Spójna stylistyka furtki, ogrodzenia i pochwytu podnosi wizualną wartość posesji. Montowany obustronnie, od zewnątrz jak i od wewnątrz, pochwyt zapewnia piękny i spójny efekt estetyczny. Dbałość o detal, prosta, nowoczesna forma oraz doskonałej jakości materiały zapewnią każdej posesji odpowiednią prezencję. Nierdzewny, specjalnie szczotkowany materiał z jakiego pochwyt został wyprodukowany odznacza się także wyjątkową trwałością.    

 •     kaseta z elektrozaczepem

Stalowa blokada otwarcia z zaczepem elektromagnetycznym. Pozwala na podłączenie domfonu lub videodomofonu. Systemowe rozwiązanie zapewnia wygodny i szybki montaż.  

 • skrzynka na listy 

Skrzynka na listy jest nieodzownym elementem każdego domu. Systemowa skrzynka na listy to sprawdzone rozwiązanie, które zapewnia komfot użytkowania. Elegancka forma idealnie pasuje do każdego rodzaju ogrodzenia. Wielkość skrzynki jest tak dopasowana, aby zmiściły się do niej nawet duże listy. Specjalny dolny uchwyt służy na miejsce gdzie mogą zostać włożone gazety lub ulotki. Skrzynka może zostać zamontowana bezpośrednio na przęśle, słupku lub furtce.  

 •     automatyka 

Rozwiązania z zakresu automatyki pozwalają na komfortowe korzystanie z bram i furtek. Otwieranie bram za pomocą pilota jest wygodne i szybkie. Zwiększa także bezpieczeństwo, ponieważ nie ma potrzeby wychodzenia z samochodu podczas wjeżdzania na posesję. Zastosowane czujniki i fotokomórki, zabezpieczają przed niekontrolowanym zamknięciem lub otwarciem.    

 •     podmurówka 

Podmurówka jest nieodłączonym elementem ogrodzenia. W dużym stopniu wpływa na wygląd całego ogrodzenia. W zależności od przyjętego materiału, podmurówkę buduje się na monolitycznym fundamencie lub używa się systemów podpierających punktowo. Podmurówka może zostać wymurowana z tradycyjnych materiałów jak cegła, skała, kamienie lub nowych rozwiązań systemowych takich jak bloczki łupane.    

 •     słupy 

Słupy stanowią ważny element ogrodzenia. Często stanowią pokreślenie wjazdu i są stawiane przy bramach i furtkach. W zależności od wybranej koncepcji, mogą zastąpić wszystkie słupki stalowe lub tylko wybrane. Słupy mogą zostać wymurowane z tradycyjnych materiałów jak cegła, skała, kamienie lub nowych rozwiązań systemowych takich jak bloczki łupane czy bloczki imitujące piaskowiec. Nowoczesnym materiałem, który służy do budowy ogrodzenia jest beton architektoniczny.    

 •     maskownice aluminiowe 

Zwolennikom prywatności, którzy lubią ogrodzenia pełne, proponujemy maskownice aluminiowe. Ich najważniejszą zaletą jest brak szczeliny między furtką/bramą a słupkiem. Po jego montażu żadna niepowołana osoba nie będzie mieć wizualnego dostępu do Państwa posesji. Nowoczesna stylistyka dopasowana do pozostałych elementów sprawia, że maskownice wyglądają naturalnie. W szczególności bardzo dobrze uzupełniają one ogrodzenia pełne systemu Arete Horizin. Świetny efekt wizualny oraz poczucie pełnego komfortu, najwyższa jakość wykonania stanowią o ich najważniejszych zaletach.    


HORIZON WOOD jest najnowszym rodzajem ogrodzeń aluminiowych z linii Arete i charakteryzuje się po pierwsze wysoką jakością materiałów używanych w procesie produkcji, co eliminuje konieczność przeprowadzania jakichkolwiek zabiegów konserwacyjnych, gdyż ogrodzenie przez lata zachowuje swój pierwotny wizerunek. Ponadto możliwe jest dostosowanie wymiarów poszczególnych elementów dokładnie do Państwa oczekiwań.

Warto dodać, iż ten typ ogrodzeń świetnie prezentuje się w połączeniu z betonem architektoniczny, który jest coraz częściej wybierany przez Klientów jako materiał wykorzystywany do słupków i podmurówek z uwagi na ciekawy design i wysoką trwałość.   


TRWAŁOŚĆ
Zastosowanie aluminium jako materiału konstrukcji ogrodzenia, gwarantuje sztywność oraz stablilność. Aluminium nie rdzewieje, dlatego nie wymaga konserwacji.


BRAK SPAWÓW

W procesie produkcji przęsęł wyeliminowane zostało spawanie. Dzięki temu ogrodzenie prezentuje się znakomicie.


DESIGN

Dzięki połączeniu nowoczesnych kształtów z naturalnym ciepłem drewna, uzyskano produkt który idealnie wpisuje się w aktualne trendy.


OCHRONA PRYWATNOŚCI

Konstrukcja ogrodzenia zapewnia prywatność, przy czym nie ogranicza dopływu światła na działkę.


BOGATA KOLORYSTYKA

Ogrodzenie może zostać pokryte powłokami imitującymi 30 rodzajów różnych gatunków drewna. Ponadto do wyboru jest również cała kolorystyka z palety RAL.


WIELE WYSOKOŚCI

Unikalna konstrukcja ogrodzenia zapewnia możliwość dostosowania wysokości ogrodzenia do wymagań inwestycji.


OCHRONA PRZED HAŁASEM

Ogrodzenie w dużym stopniu tłumi zewnętrzne dźwięki. Odpowiednia konstrukcja i materiały pozwolą się Państwu cieszyć spokojem. 

BIM/CAD

Autocad

.dwg
Archivos
app.noun.author
app.product.media_content

1092712_1096705_ARETE HORIZON WOOD - Widok.dwg

356.51 KB
XCEL
app.product.media_nopreview

1092712_1096706_ARETE HORIZON WOOD - Widok.dwg

242.21 KB
XCEL
app.product.media_nopreview

1092712_1096707_ARETE HORIZON WOOD - Widok.dwg

295.04 KB
XCEL
app.product.media_nopreview

1092712_1096708_ARETE HORIZON WOOD - Widok.dwg

192.66 KB
XCEL
app.product.media_nopreview

1092712_1096709_ARETE HORIZON WOOD - Widok.dwg

226.63 KB
XCEL
app.product.media_nopreview

1092712_1096710_ARETE HORIZON WOOD - Widok.dwg

126.06 KB
XCEL
app.product.media_nopreview

Materiales adicionales

Los materiales mostrados abajo vienen directamente del fabricante. Para obtener más detalles o información adicional que no hayas podido encontrar en nuestra página, por favor contacta con el fabricante.
Archivos
app.product.media_content

pdf%2FXCEL_Katalog_Horizon.pdf

7.18 MB

Artículos


Jardín


Jardín


Jardín

Ver también