Recomendar un fabricante para la zona de marcas de ArchiUp. Rellenar encuesta »

Horizon Massive

Datos del producto

Fabricante:
XCEL
Código del producto:
MD-XCARHORMAS
Categoría:
Vallas
http://xcel.pl
Compartir

Descripción del producto

ELEMENTY SYSTEMU

 •     przęsło 

Wytrzymałość przęsła w sposób oczywisty jest najważniejsza. Gwarantujemy najwyższą jakość materiałów, których niezawodność jest wynikiem spełnienia restrykcyjnych norm. Przęsło może być zamówione w różnych wysokościach, w zgodzie z oczekiwaniami klienta. Dopłenieniem niezawodności jest  bezspawowe łączenie w technologii SecureSnap.    

 •     słupek 

Wytrzymałość przęsła w sposób oczywisty jest najważniejsza. Gwarantujemy najwyższą jakość materiałów, których niezawodność jest wynikiem spełnienia restrykcyjnych norm. Przęsło może być zamówione w różnych wysokościach, w zgodzie z oczekiwaniami klienta. Dopłenieniem niezawodności jest  bezspawowe łączenie w technologii SecureSnap.     

 •     furtka 

Furtka oparta jest na naprawdę solidnej, spawanej ramie dzięki czemu jest wytrzymała, stabilna i odporna na eksploatację i uszkodzenia. Posiada regulowane zawiasy oraz nierdzewne śruby. Opcjonalnie może być wyposażona w estetyczną klamkę wykonaną z nierdzewnego materiału. Efekt robi bardzo dobre wrażenie. Wejście do posesji ma właściwy sobie charakter: szlachetny i ekskluzywny.    

 •     brama dwuskrzydłowa 

Brama dwuskrzydłowa to oczywiście bardzo klasyczne rozwiązanie wjazdu na posesję. Zrobiona jest na ramie stalowej nie można jej więc odmówić stabilności i wytrzymałości. Wysoka jakość materiałów i wykonania gwarantuje niezawodną eksploatację przez bardzo długi okres czasu. Użytkownik zyskuje możliwość wyboru wielu wysokości: idealnie komponuje się z przęsłami ogrodzeniowymi.  

 • brama przesuwna 

Brama przesuwna to rozwiązanie dla zwolenników nowoczesności i automatyki. Nie pozbawione jednak elegancji, lekkości i charakteru. Solidny profil jezdny o wymiarach 80x80 stawia naszą propozycję w rzędzie najbardziej wytrzymałych, stabilnych i długowiecznych urządzeń tego typu. W komplecie znajdują się wózki jezdne, rolki, listwa zębata oraz zamek hakowy, klient otrzymuje więc w pełni funkcjonalny zestaw. Brama stanowi idealne dopełnienie nowoczesnego charakteru budynku i ogrodzenia. I co oczywiste jest bardzo wygodna.   

 •     balustrada 

Baustrada Horizon wykonana jest z takich samych elementów poziomych jak ogrodzenie. Takie rozwiązanie zapewnia spójność pomiędzy ogrodzeniem a balustradą. Górny element poziomy stanowi estetyczny i wygodny pochwyt, zapewniający stabilne oparcie. Balustrady Horizon wykonywane są na zamówienie, dlatego można je dopasować do różnego rodzaju balkonów i tarasów. Dzięki bogatej kolorystyce oraz kolorom drewnopodobnym, balustrada może nawiązywać do elewacji lub innych elementów budynku.     


DODATKI

 •     pochwyt nierdzewny 

Matowy pochwyt stanowi praktyczne, wygodne i idealnie dopełnienie całego systemu Horizon. Spójna stylistyka furtki, ogrodzenia i pochwytu podnosi wizualną wartość posesji. Montowany obustronnie, od zewnątrz jak i od wewnątrz, pochwyt zapewnia piękny i spójny efekt estetyczny. Dbałość o detal, prosta, nowoczesna forma oraz doskonałej jakości materiały zapewnią każdej posesji odpowiednią prezencję. Nierdzewny, specjalnie szczotkowany materiał z jakiego pochwyt został wyprodukowany odznacza się także wyjątkową trwałością.    

 •     kaseta z elektrozaczepem

 Stalowa blokada otwarcia z zaczepem elektromagnetycznym. Pozwala na podłączenie domfonu lub videodomofonu. Systemowe rozwiązanie zapewnia wygodny i szybki montaż.  

 • skrzynka na listy 

Skrzynka na listy jest nieodzownym elementem każdego domu. Systemowa skrzynka na listy to sprawdzone rozwiązanie, które zapewnia komfot użytkowania. Elegancka forma idealnie pasuje do każdego rodzaju ogrodzenia. Wielkość skrzynki jest tak dopasowana, aby zmiściły się do niej nawet duże listy. Specjalny dolny uchwyt służy na miejsce gdzie mogą zostać włożone gazety lub ulotki. Skrzynka może zostać zamontowana bezpośrednio na przęśle, słupku lub furtce.   

 •     automatyka 

Rozwiązania z zakresu automatyki pozwalją na komfortowe korzystanie z bram i furtek. Otwieranie bram za pomocą pilota jest wygodne i szybkie. Zwiększa także bezpieczeństwo, ponieważ nie ma potrzeby wychodzenia z samochodu podczas wjeżdzania na posesję. Zastosowane czujniki i fotokomórki, zabezpieczają przed niekontrolowanym zakmnięciem lub otwarciem.    

 •     podmurówka 

Podmurówka jest nieodłączonym elementem ogrodzenia. Może być wykonana na wiele sposobów z różnych materiałów. Bloczków betonowych, bloczków łupanych czy też z gotowych elementów typu Antero Moboblock. Typ i wybór podmurówki zależy od tego jaki charakter i funkcję ma spełniać ogrodzenie.     

 •     słupy 

Słupy stanowią ważny element ogrodzenia. Często stanowią pokreślenie wjazdu i są stawiane przy bramach i furtkach. W zależności od wybranej koncepcji, mogą zastąpić wszystkie słupki stalowe lub tylko wybrane. Słupy mogą zostać wymurowane z tradycyjnych materiałów jak cegła, skała, kamienie lub nowych rozwiązań systemowych takich jak bloczki łupane czy bloczki imitujące piaskowiec.    

 •     maskownice aluminiowe 

Zwolennikom prywatności, którzy lubią ogrodzenia pełne, proponujemy maskownice aluminiowe. Ich najważniejszą zaletą jest brak szczeliny między furtką/bramą a słupkiem. Po jego montażu żadna niepowołana osoba nie będzie mieć wizualnego dostępu do Państwa posesji. Nowoczesna stylistyka dopasowana do pozostałych elementów sprawia, że maskownice wyglądają naturalnie. W szczególności bardzo dobrze uzupełniają one ogrodzenia pełne systemu Arete Horizin. Świetny efekt wizualny oraz poczucie pełnego komfortu, najwyższa jakość wykonania stanowią o ich najważniejszych zaletach.    

 

HORIZON MASSIVE to ogrodzenie cechujące się nowoczesnością, o specjalnie zaprojektowanym 200 milimetrowym profilu, dzięki czemu ogrodzenie jest nie tylko stabilne, ale również świetnie się prezentuje.

Możliwość położenia powłoki drewnopodobnej pozwala uzyskać bardzo realny efekt drewna. 


TRWAŁOŚĆ
Ogrodzenie Horizon Massive wykonane jest z najwyższej jakosci materiałów. Aluminium zapewnia trwałość i wytrzymałość na długie lata. Specjalnie wzmocniony wysoki na 200 mm profil jest tego gwarancją.  


BRAK SPAWÓW

Innowacyjny system łączenia pozwala na zachowanie wysokiego poziomu estetyki, bez widocznych spawów i nitów. Ogrodzenie wygląda świetnie zarówno od strony ulicy jak i od strony posesji


DESIGN

Prosty, nowoczesny design, który idealnie wpasowuje się w obecne trendy.


OCHRONA PRYWATNOŚCI

Wysokie 200 mm profile i małe przerwy pomiędzy profilami zapewniają wysoki poziom ochrony prywatności.


BOGATA KOLORYSTYKA

Ogrodzenie Horizon Massive może być pomalowane w kolorach jednolitych oraz kolorach drewnopodobnych. Takie rozwiązanie pozwala dopasować wygląd ogrodzenia do budynku i otoczenia.


WIELE WYSOKOŚCI

System Horizon Massibe wykonywany jest pod indywidualne zamówienie - szerokość i wysokość elementów dopasowana jest do wymagań klienta.


OCHRONA PRZED HAŁASEM

Wysokie profile stanowią świetną barierę dla dźwięku. Zapewniają większy komfort domowników.  

BIM/CAD

Autocad

.dwg
Archivos
app.noun.author
app.product.media_content

1092710_1096691_ARETE HORIZON MASSIVE - Widok.dwg

352.06 KB
XCEL
app.product.media_nopreview

1092710_1096692_ARETE HORIZON MASSIVE - Widok.dwg

242.11 KB
XCEL
app.product.media_nopreview

1092710_1096693_ARETE HORIZON MASSIVE - Widok.dwg

310.43 KB
XCEL
app.product.media_nopreview

1092710_1096694_ARETE HORIZON MASSIVE - Widok.dwg

189.99 KB
XCEL
app.product.media_nopreview

1092710_1096695_ARETE HORIZON MASSIVE - Widok.dwg

225.82 KB
XCEL
app.product.media_nopreview

1092710_1096696_ARETE HORIZON MASSIVE - Widok.dwg

117.02 KB
XCEL
app.product.media_nopreview

Materiales adicionales

Los materiales mostrados abajo vienen directamente del fabricante. Para obtener más detalles o información adicional que no hayas podido encontrar en nuestra página, por favor contacta con el fabricante.
Archivos
app.product.media_content

pdf%2FXCEL_Katalog_Horizon.pdf

7.18 MB

Artículos


Jardín


Jardín


Jardín

Ver también