Hersteller zur Markenzone ArchiUp empfehlen

Fragebogen ausfüllen »

Horizon Lite

ELEMENTY SYSTEMU

 •     przęsło 

Głównym elementem każdego ogrodzenia są przęsła. Przęsła w systemie Horizon Lite charakteryzują się prostą, a zarazem nowoczesną formą. Dzięki specjalnej konstrukcji, istnieje możliwość dopasowania wysokości do wymagań inwestora. Sprawdzony system mocowań i bezspawowych połączeń gwarantuje wysoką estetykę. Przęsła mogą być łączone zarówno ze słupkami murowanymi jak i z profili zamkniętych.    

 •     słupek 

Jednym z najważniejszym elementów systemu Horizon Lite są słupki aluminiowe. Stanowią one nieodłączny element tego systemu, który idealnie współgra z lekka konstrukcją ogrodzenia. Lakierowane proszkowo słupy są bardzo wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne.     

 •     furtka 

Furtka jest nieodzowną częścią ogrodzenia. Korzystamy z niej wiele razy dziennie, dlatego musi być trwała i wykonana z należytą dokładnością. Furtka może być wyposażona w szereg dodatków zwiększających komfort użytkowania ( elketrozaczep ) jak i zmieniających jej wygląd. Furtka wyposażona jest we wszystkie akcesoria niezbędne do jej funkcjonowania.    

 •     brama dwuskrzydłowa 

Sprawdzonym i stosowanym od dziesiątek lat rozwiązaniem umożliwiającym dostęp do posesji jest brama dwuskrzydłowa. Jej konstrukcja oparta na solidnej, stalowej ramie pozwala na uzyskania szerokiego wjazdu. Specjalne wzmocnienie pozwala na podłączenie automatyki dowolnego producent. Zastosowane akcesoria zapewniają komfortową pracę przez długie lata.    

 •     brama przesuwna 

Cieszącym się dużą popularnością rozwiązaniem jest brama przesuwna. Konstrukcja oparta jest na solidnej szynie jezdnej, dzięki czemu można uzyskać bramy o dużej szerokości wjazdu. Brama przesuwna jest konstrukcją samonośną, którą utrzymuje przeciwwaga. Takie rozwiązanie eliminuje konieczność stosowania prowadnic w podjeździe, dzięki czemu nie ma problemów z jej otwarciem nawet w zimie. Każda brama wyposażona jest w listwę zębatą, co pozwala na podłączenie dowolnej automatyki.    

 •     balustrada 

Balustrada Horizon Lite jest idealnym uzupełnieniem ogrodzenia. Poziomo ułożone profile zapewniają nowoczesny wygląd zgodny z tym jak wygląda ogrodzenie. Masywny pochwyt zwieńczający górną krawędź zapewnia wygodne oparcie. Słupki mogą być montowane w różny sposób, w zależności od układu balkonu - doczołowo lub na stopach. Sposób lakierowania jest dowolny - do wyboru są kolory jednolite lub drewnopodobne.


DODATKI

 •     pochwyt nierdzewny 

Dopełnieniem nowoczesnej formy ogrodzeń Horizon Lite jest pochwyt nierdzewny. Nierdzewny uchwyt wykonany jest ze szlachetnej stali dzięki czemu jest odporny na korozję, a jego wygląd idealnie współgra z akcesoriami montowanymi w drzwiach. Odpowiednio dobrane parametry zapewniają wygodne użytkowanie.

 •      kaseta z elektrozaczepem

 Kaseta z elektrozaczepem pozwala na podłączenie dowolnego rodzaju domofonów lub videodomofonów. Użytkownicy, którzy pragną w większym stopniu zautomatyzować elementy ogrodzenia mogą zastosować klawiatury kodowe lub nawet czytniki linii papilarnych.

 • skrzynka na listy 

Niezbędnym elementem każdego budynku jest skrzynka na listy. Nowoczesna skrzynka na listy idealnie współgra z kształtem ogrodzenia. Może być zamontowana w dowolnym miejscu, tak aby zapewnić wygodny i łatwy dostęp. Skrzynka jest bardzo pojemna i pozwala na otrzymywanie kopert nawet w formacie A4.   

 •     automatyka 

Każda brama przesuwna, brama dwuskrzydłowa oraz furtka może być wyposażona w automatykę. Pozwala to na komfortowe korzystanie z bramy, bez konieczności wysiadania z samochodu lub wychodzenia na zewnątrz budynku. Dodatki takie jak fotokomórki i lampy gwarantują bezpieczeństwo.    

 •     podmurówka 

Podmurówka jest nieodzownym elementem ogrodzenia. Może być wykonana na różne sposoby, w zależności od przyjętej koncepcji. Szeroki wybór materiałów pozwala na dopasowanie jej kształtu, faktury i koloru do budynku.    

 •     słupy 

Ogrodzenie Horizon Lite posiada duże możliwości aranżacji. Może być montowane zarówno do słupków murowanych ( np. z betonu, cegły, bloczków ) jak i słupków z profili zamkniętych. Nie stoi nic na przeszkodzie, aby w jednym ogrodzeniu łączyć oba rozwiązania i tworzyć niepowtarzalne kompozycje.    

 •     maskownice aluminiowe 

Maskownica aluminiowa jest elementem, który przysłania boczne elementy furtki takie jak zawiasy i tworzy jednolitą, symetryczną konstrukcję.     


HORIZON LITE jest jednym z ogrodzeń linii Arete i charakteryzuje się niezwykłą prostotą, a zarazem elegancją i nowoczesnością. Ten typ ogrodzeń idealnie współgra ze współczesną architekturą.

TRWAŁOŚĆ
Sztywność oraz wysoka wytrzymałość zagwarantowana jest przez trwałe profile aluminiowe. Aluminium charakteryzuje się również tym że nie rdzewieje.


BRAK SPAWÓW

Innowacyjny system łączenia elementów ogrodzenia nie wymaga spawania. Dzięki temu wszystkie krawędzie wyglądają bardzo estetycznie.


DESIGN

Prosta, ażurowa konstrukcja idealnie pasuje do budynków o nowoczesnej bryle. W łatwy sposób można dostosować wygląd ogrodzenia do balustrad i barierek.


BOGATA KOLORYSTYKA

Lakierowanie farbami proszkowymi zapewnia wysoką estetykę wszystkich elementów ogrodzenia. Do wyboru są tysiące kolorów z palety RAL. Na specjalne zamówienie istnieje możliwość pokrycia profili powłoką imitującą drewno.


WIELE WYSOKOŚCI

Konstrukcja ogrodzenia została zaprojektowana tak, aby umożliwić wykonanie ogrodzenia na dowolną wysokość.  

Die darunter dargestellten Materialien kommen vom Hersteller. Wenn Du an Details oder an zusätzlichen Informationen interessiert bist, die Du im Service nicht gefunden hast, bitten wir um Kontaktmit dem Hersteller.

Artikel

Sieh auch

 1. Horizon Massive
  BIM/CAD - Objekte
  Dateien
  6
  Verfügbare Formate
  dwg
  Bilder
  Produktfotos
  11
 2. Horizon Wood
  BIM/CAD - Objekte
  Dateien
  6
  Verfügbare Formate
  dwg
  Bilder
  Produktfotos
  11
 3. Horizon
  BIM/CAD - Objekte
  Dateien
  7
  Verfügbare Formate
  dwg
  Bilder
  Produktfotos
  20
 4. KA2 element murka
  BIM/CAD - Objekte
  Dateien
  5
  Verfügbare Formate
  dwg, max
  Bilder
  Produktfotos
  1
 5. Daszek ogrodzeniowy Royal
  Bilder
  Produktfotos
  2
 6. Kształtki ogrodzeniowe zaokrąglone małe pełne
  BIM/CAD - Objekte
  Dateien
  11
  Verfügbare Formate
  max, mtl, obj
  Bilder
  Produktfotos
  5
  Zusätzliche Bestände
  Dateien
  1
  Verfügbare Formate
  pdf, zip
  3D
 7. Łącznik ogrodzeniowy
  Bilder
  Produktfotos
  13
 8. Materace gabionowe
  Bilder
  Produktfotos
  1
 9. Gabiony
  Bilder
  Produktfotos
  1
 10. Panele Tempofor F
  Bilder
  Produktfotos
  1
 11. Brama skrzydłowa Egidia 3D
  BIM/CAD - Objekte
  Dateien
  1
  Verfügbare Formate
  dwg
  Bilder
  Produktfotos
  1
 12. Siatki Pantanet Family
  BIM/CAD - Objekte
  Dateien
  1
  Verfügbare Formate
  dwg
  Bilder
  Produktfotos
  1
Last generated at 2021-05-09 21:30:05