Hersteller zur Markenzone ArchiUp empfehlen Fragebogen ausfüllen »
Profil Producenta

Profil Producenta

Profil producenta to miejsce,  z którego można zarządzać wszystkimi udostępnionymi informacjami na temat marki oraz zasobami projektowymi. Zmiany lub aktualizacje w profilu mogą być wprowadzane przez producenta lub zespół ArchiUp. Wyświetlane są tutaj także różnego rodzaju raporty i zestawienia, których treść jest zależna od posiadanego pakietu. Z poziomu profilu mamy także dostęp do działań marketingowych z wykorzystaniem narzędzi ArchiUp.

 1. Statystyki - zakładka Raport zawiera podsumowanie z wybranego okresu Twojej obecności w serwisie. Znajdziesz tutaj najważniejsze dotyczące Twojej marki informacje, m.in. na temat :
 • Wyświetleń profilu i produktów.
 • Popularności produktów na świecie.
 • Popularności formatów udostępnionych plików.
 • Trendów dotyczących produktów i ich wykorzystanie w projektach.
 • Najpopularniejszych inspiracji.

Możesz tutaj także wygenerować raport w postaci pliku PDF.

Dużo więcej informacji dostępnych jest po aktywacji jednego z proponowanych pakietów ArchiUp. Właściciel profilu otrzymuje wówczas dokładne zestawiania:

 • Wykorzystania indywidualnego produktu, ze względu na rodzaj pliku czy kraj, w którym został użyty.
 • Statystyk wyświetleń i pobrań dla indywidualnych produktów.
 • Projektów wykonanych przez użytkowników serwisu, w których wykorzystano Twoje produkty.
 • Statystyk wyświetleń i polubień Twoich projektów.
 1. Profil - w tej zakładce przygotujesz wizytówkę swojego profilu. Możesz dodać logo, zdjęcie w tle, oraz opisać profil firmy w kilku językach. Także tutaj dodasz dane kontaktowe do osób odpowiedzialnych za współpracę z projektantami i architektami.
 1. Grupy produktów - grupy produktów pozwalają w łatwy sposób zorganizować Twoje zasoby projektowe przypisując je do Kolekcji lub Serii. 
 1. Produkty - w tej zakładce możesz dodać nowe produkty wraz z opisem i powiązanymi zasobami projektowymi. Dodane produkty mogą być w każdej chwili edytowane, ukrywane lub wyznaczane do promowania w ramach wybranego pakietu usług.
 1. Projekty - zakładka ta gromadzi projekty czy przykłady realizacji dodane przez producenta, w których wyróżnił propozycje produktów. Znajdziemy tutaj także prace użytkowników ArchiUp, którzy wykorzystali Twoje produkty i je oznaczyli.
 1. Artykuły - dzięki artykułom wyświetlanym na stronie głównej w ciekawy sposób przekażesz użytkownikowi serwisu ArchiUp informacje o nowościach Twojej marki, wprowadzonych produktach czy rozwiązaniach. Materiałami możesz zarządzać z zakładki „Artykuły”.
 1. Kampanie e-mail - serwis ArchiUp skupia projektantów i architektów specjalizujących się w różnych dziedzinach projektowych. Jeżeli chciałbyś przekazać społeczności ArchiUp informacje związane z designem, nowościami na rynku, wydarzeniami związanymi z Twoją marką, możemy Ci w tym pomóc poprzez przygotowanie i wysłanie dedykowanej kampanii.
 1. Sklepy - w profilu możesz umieścić dane teleadresowe Twoich sklepów lub sklepów partnerskich. Informacje te będą automatycznie przekazywane użytkownikom, którzy pobrali Twoje zasoby projektowe, co ułatwi finalizację zakupu.