Hersteller zur Markenzone ArchiUp empfehlen Fragebogen ausfüllen »
Dla projektantów

Dla projektantów

Narzędzie codziennej pracy
ArchiUp.com to wyjątkowa i zupełnie innowacyjna idea, która łączy producentów, projektantów i dystrybutorów. Chcemy być z Tobą na każdym etapie Twojej realizacji. Dostarczamy funkcjonalne narzędzia i konkretne rozwiązania.
ArchiUp.com to  realne wsparcie pracy projektowej, źródło pomysłów i wybór asortymentu do Twojego projektu spośród setek producentów i tysięcy produktów.

Profil projektanta 
Przeznaczeniem ArchiUp jest pomoc użytkownikowi w przygotowaniu swojej strony firmowej, w której może umieścić portfolio swoich prac. Profesjonalny profil projektanta będzie idealnym sposobem prezentacji Twoich umiejętności, pomysłów, realizacji klientowi, bez konieczności prowadzenia strony internetowej. Z poziomu profilu projektant ma także dostęp do funkcjonalności ułatwiających codzienną pracę. Wszystko całkowicie za darmo.

Pomysł na projekt, aranżację i asortyment
Nie musisz tracić czasu na odwiedzanie dziesiątek stron nim znajdziesz produkt, który idealnie spełnia kryteria Twojego projektu. Ciesz się niemal nieograniczonym wyborem produktów i asortymentu producentów, których znacz i cenisz. Możesz być pewien, że nie przegapisz żadnej nowości i będziesz na bieżąco z aktualnymi trendami.

Biblioteka modeli 2D/3D
W Archiup.com możesz spersonalizować mechanizm wyszukiwania modeli, aby w pierwszej kolejności były wyświetlane elementy niezbędne do realizacji projektu, spełniające Twoje wymagania. Kiedy wybierzesz już produkt z biblioteki, do Twojej dyspozycji są  różne zasoby projektowe udostępnione przez producenta: pliki modeli2D/3D w formacie wspieranym przez program, który używasz, tekstury, katalogi instrukcje, i inne materiały pomocnicze.

Bezpośredni i błyskawiczny kontakt z producentem
A jeśli jest coś jeszcze co producent może dla Ciebie zrobić, skorzystaj z tematycznie posortowanych formularzy kontaktowych. Wiadomości jest automatycznie skojarzona z wyświetlonym produktem i Twoim kontem w Archiup.com. Szybko, sprawie i bez żadnych formalności.

Sieć dystrybucji 
Wybrałeś asortyment, pobrałeś model, inwestor zatwierdził projekt. Jego realizację ułatwią automatyczne informacje o sieci sprzedaży, najbliższym sklepie czy serwisie. Twój projekt jest teraz kompletny.