Recommend a producer for the ArchiUp brands zone Fill the form »

Publikuj artykuły w ArchiUp

Dziel się ekspercką wiedzą i case study

112 Opublikowanych artykułów

354 506 Czytelników artykułów

138 286 Odbiorców kampanii mailingowych

28 Marek publikujących artykuły

Download report on architects market

Dlaczego warto publikować treści w ArchiUp?

Marki, które dołączyły do ArchiUp chętnie dzielą się specjalistyczną wiedzą z własnych branż. Dzięki wskazówkom pozostawionym w artykułach ułatwiasz pracę projektantom i pozycjonujesz swoją firmę jako eksperta w konkretnej dziedzinie.

Korzystając z możliwości publikacji case study masz okazję dostarczać inspiracji i przedstawić, jak w praktyce wygląda efekt finalny używania zasobów cyfrowych w projektach. Pokaż, jak piękne wizualizacje może stworzyć projektant korzystając z oferty Twojej marki. Tym samym zareklamujesz jej asortyment.

Automatyzacja:
Zasięg:
Kontakt bezpośredni:
Targetowanie:
Zobacz artykuły
Dlaczego warto publikować treści w ArchiUp?

Jak przygotować materiał do publikacji?

Artykuły w ArchiUp to metoda dotarcia do ściśle określonej grupy odbiorców zainteresowanych produktami Twojej marki. Zamieść w nich cenne wskazówki i inspiracje, dzięki którym projektanci pracując w oparciu o zasoby cyfrowe Twoich modeli będą tworzyć funkcjonalne rozwiązania dla klientów.

Napisz ciekawy artykuł i uzupełnij go fotografią lub wizualizacją w rozmiarze 1200x600 pikseli. Tekst powinien mieścić się w zakresie od 2500 do 8000 znaków.

Jak przygotować materiał do publikacji?

Case study Twojej marki

Pochwal się inwestycją zrealizowaną z wykorzystaniem produktów marki. Przedstaw projektantom i architektom Twoje rozwiązania w ich środowisku pracy.

Dzięki case study jeszcze bardziej zachęcisz do zamieszczania modeli w projektach. Pokażesz możliwości ich wykorzystywania w ramach rozmaitych aranżacji i przestrzeni na konkretnych przykładach.

Case study Twojej marki

Dołącz do ArchiUp

Konto ArchiUp daje Ci możliwość pełnego zarządzania Twoimi zasobami.
Dodatkowo będziesz miał pełen dostęp do Raportów Pro, poszerzonych możliwości komunikacji z użytkownikami oraz innych ciekawych narzędzi przeznaczonych do nowoczesnego marketingu.
ProGrupa Sp. z o.o. Sp. k.
Pamiątkowa 2/23
61-512 Poznań*
Poland
Attention! We could not respond to questions not related to ArchiUp.com service.