Recommend a producer for the ArchiUp brands zone Fill the form »

Komunikacja z użytkownikami ArchiUp

Zautomatyzowany system komunikacji wsparciem Twojej sprzedaży

Komunikacja z użytkownikami ArchiUp

ArchiUp to skuteczny kanał komunikacji pomiędzy markami ArchiUp, a przedstawicielami branży architektoniczno-projektowej. W serwisie jest obecnie zarejestrowanych wielu projektujących architektów i projektantów, do których możesz dotrzeć za pomocą komunikacji mailowej, dzięki której zautomatyzujesz relację z architektami.

Komunikacja z użytkownikami ArchiUp

Kreator Kampanii mailingowej

Skorzystaj z Kreatora Kampanii mailingowej i zbuduj relację z projektantami i architektami. Sprawdź, jak działa jej mechanizm przygotowywania. Przetestuj tę formę komunikacji!

Kreator Kampanii mailingowej

Zapytania od architektów

Celem biblioteki 3D ArchiUp jest zoptymalizowanie pracy architektów, przez udostępnianie kompletnych zasobów cyfrowych. Architekci, dysponując takim materiałem mogą szybciej i efektywniej przygotować projekt.

Jeżeli na danym etapie pracy projektant będzie potrzebował dodatkowych informacji, np. ceny lub próbników ma możliwość zwrócenia się bezpośrednio do Ciebie za pomocą prostych i szybkich formularzy kontaktowych. Dzięki temu projektant oszczędzi czas i trafi bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej za kontakt marki z architektami.

Zapytania od architektów

Artykuły

Marki, które dołączyły do ArchiUp, chętnie dzielą się specjalistyczną wiedzą z własnych branż. Dzięki wskazówkom pozostawionym w artykułach ułatwiasz pracę projektantom i pozycjonujesz swoją firmę jako eksperta w konkretnej dziedzinie.

Artykuły

Promocja Twojej marki

Korzystaj z możliwości bezpośredniego kontaktu mailowego z projektantami pracującymi w oparciu o zasoby ArchiUp.

Z badań przeprowadzonych przez serwis ArchiUp wynika, że inwestorzy bardzo często (90%) decydują się na zakup produktu wykorzystanego przez architekta w projekcie.

Promocja Twojej marki

Dołącz do ArchiUp

Konto ArchiUp daje Ci możliwość pełnego zarządzania Twoimi zasobami.
Dodatkowo będziesz miał pełen dostęp do Raportów Pro, poszerzonych możliwości komunikacji z użytkownikami oraz innych ciekawych narzędzi przeznaczonych do nowoczesnego marketingu.
ProGrupa Sp. z o.o. Sp. k.
Pamiątkowa 2/23
61-512 Poznań*
Poland
Attention! We could not respond to questions not related to ArchiUp.com service.