Recommend a producer for the ArchiUp brands zone Fill the form »
SLV Poland
SLV Poland

SLV Poland

Doświadczenie w branży oświetleniowej zdobywamy od 1991 roku. Spotline to gwarancja tego, że macie do czynienia z najnowszymi światowymi trendami w projektowaniu systemów oświetleniowych. W ciągu pblisko 30 lat stworzyliśmy bazę kilku tysięcy artykułów – opraw i lamp architektonicznych, dekoracyjnych i technicznych wraz z osprzętem do zasilania i sterowania. Co roku rozszerzamy ofertę o kolejne kilkaset wzorów sprzętu oświetleniowego.

Oferujemy oświetlenie:

  • do domu: stojące, sufitowe, nocne, wiszące, stołowe, meblowe, linkowe, na biurko, podszafkowe, gipsowe, ledowe, podłogowe, kinkiety
  • systemy szynowo-prądowe wysoko i nisko napięciowe, oświetlenie witryn
  • profesjonalne oświetlenie do sklepu, biura, hoteli i innych obiektów publicznych (np. gabinet kosmetyczny, fryzjerski, lekarski)
  • produkty specjalne - oprawy na wysięgnikach do wystaw, naświetlacze, reflektory, projektory, oświetlenie do lustra, obrazów i mebli
  • oprawy wbudowane oraz natynkowe
  • lampy zewnętrzne przeznaczone do: ogrodu, podjazdu, parkingu, elewacji
  • oświetlenie dekoracyjne - łańcuchy świetlne LED, paski oraz taśmy LED
  • oświetlenie do fontanny, oczka wodnego i basenu
  • akcesoria: źródła światła, sterowniki, zasilacze, stateczniki elektroniczne i konwencjonalne, transformatory elektroniczne

Wśród tak szerokiego asortymentu oferujemy oświetlenie wewnętrzne do salonu, kuchni czy łazienki oraz przestrzeni schodów czy holu, a także o specjalnym przeznaczeniu do ekspozycji dzieł sztuki czy innych zbiorów oraz do tworzenia różnorodnych oryginalnych aranżacji. Poza tym w naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór lamp zewnętrznych – do ogrodu, alejki, na taras i elewację. Wysmakowane i funkcjonalne rozwiązania znajdą zarówno ci, którzy szukają odpowiedniego oświetlenia do mieszkań, domów czy rezydencji, jak również ci, którzy aranżują przestrzeń komercyjną bądź publiczną.

W wielu wypadkach światło jest dziś elementem bardzo ściśle powiązanym z architekturą projektowanych przestrzeni. W rezultacie to właśnie gra świateł buduje odpowiedni nastrój, dopełniając wystrój wnętrza. Dlatego znaczącą część naszych lamp i opraw stanowią te stworzone do celów profesjonalnych, gdzie celem nadrzędnym jest podkreślenie walorów przestrzeni czy eksponowanych w niej przedmiotów – w punktach handlowych, przestrzeniach wystawienniczych, biurowych, hotelowych i restauracyjnych. Tu liczy się funkcjonalność i możliwości techniczne – dlatego znajdziecie tu systemy wysoko i nisko napięciowe (High and Low Voltage), oświetlenie LED i POWER LED wraz ze sterownikami i modułami LED RGB z możliwością dowolnego wyboru scen świetlnych.

Wiele rozwiązań z dziedziny oświetlenia technicznego przeniknęło ze świata przestrzeni komercyjnych do bardziej intymnych przestrzeni prywatnych. Innowacyjne projekty to nasza domena. W przygotowaniu nawet najbardziej złożonych i oryginalnych koncepcji pomocą służy fachowy zespół doradców i projektantów. Pozwólcie nam się sprawdzić! 

Poznańska 356, 05-850 Ożarów Mazowiecki, Poland
(+48) 22 722 49 75
https://slv.pl
Facebook
Share

Projects

Lampy stołowe


Bedrooms, Interiors, , Rooms

Lampy ścienne


Salons, Interiors, , Bedrooms, Rooms

Lampy


Rooms, Interiors,

Lampy wiszące


Salons, Interiors, , Office Interiors, Rooms

Lampy sufitowe


Dining rooms, Interiors, , Cuisines

Products

Where to buy?