Hersteller zur Markenzone ArchiUp empfehlen Fragebogen ausfüllen »
SLV Poland
SLV Poland

SLV Poland

Doświadczenie w branży oświetleniowej zdobywamy od 1991 roku. SLV to gwarancja tego, że macie do czynienia z najnowszymi światowymi trendami w projektowaniu systemów oświetleniowych. W ciągu ponad 40 lat stworzyliśmy bazę kilku tysięcy artykułów – opraw i lamp architektonicznych, dekoracyjnych i technicznych wraz z osprzętem do zasilania i sterowania. Co roku rozszerzamy ofertę o kolejne kilkaset wzorów sprzętu oświetleniowego.

Oferujemy oświetlenie:

  • do domu: stojące, sufitowe, nocne, wiszące, stołowe, meblowe, linkowe, na biurko, podszafkowe, gipsowe, ledowe, podłogowe, kinkiety
  • systemy szynowo-prądowe wysoko i nisko napięciowe, oświetlenie witryn
  • profesjonalne oświetlenie do sklepu, biura, hoteli i innych obiektów publicznych (np. gabinet kosmetyczny, fryzjerski, lekarski)
  • produkty specjalne - oprawy na wysięgnikach do wystaw, naświetlacze, reflektory, projektory, oświetlenie do lustra, obrazów i mebli
  • oprawy wbudowane oraz natynkowe
  • lampy zewnętrzne przeznaczone do: ogrodu, podjazdu, parkingu, elewacji
  • oświetlenie dekoracyjne - łańcuchy świetlne LED, paski oraz taśmy LED
  • oświetlenie do fontanny, oczka wodnego i basenu
  • akcesoria: źródła światła, sterowniki, zasilacze, stateczniki elektroniczne i konwencjonalne, transformatory elektroniczne

Wśród tak szerokiego asortymentu oferujemy oświetlenie wewnętrzne do salonu, kuchni czy łazienki oraz przestrzeni schodów czy holu, a także o specjalnym przeznaczeniu do ekspozycji dzieł sztuki czy innych zbiorów oraz do tworzenia różnorodnych oryginalnych aranżacji. Poza tym w naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór lamp zewnętrznych – do ogrodu, alejki, na taras i elewację. Wysmakowane i funkcjonalne rozwiązania znajdą zarówno ci, którzy szukają odpowiedniego oświetlenia do mieszkań, domów czy rezydencji, jak również ci, którzy aranżują przestrzeń komercyjną bądź publiczną.

W wielu wypadkach światło jest dziś elementem bardzo ściśle powiązanym z architekturą projektowanych przestrzeni. W rezultacie to właśnie gra świateł buduje odpowiedni nastrój, dopełniając wystrój wnętrza. Dlatego znaczącą część naszych lamp i opraw stanowią te stworzone do celów profesjonalnych, gdzie celem nadrzędnym jest podkreślenie walorów przestrzeni czy eksponowanych w niej przedmiotów – w punktach handlowych, przestrzeniach wystawienniczych, biurowych, hotelowych i restauracyjnych. Tu liczy się funkcjonalność i możliwości techniczne – dlatego znajdziecie tu systemy wysoko i nisko napięciowe (High and Low Voltage), oświetlenie LED i POWER LED wraz ze sterownikami i modułami LED RGB z możliwością dowolnego wyboru scen świetlnych.

Wiele rozwiązań z dziedziny oświetlenia technicznego przeniknęło ze świata przestrzeni komercyjnych do bardziej intymnych przestrzeni prywatnych. Innowacyjne projekty to nasza domena. W przygotowaniu nawet najbardziej złożonych i oryginalnych koncepcji pomocą służy fachowy zespół doradców i projektantów. Pozwólcie nam się sprawdzić! 

Poznańska 356, 05-850 Ożarów Mazowiecki, Polen
(+48) 22 722 49 75
https://slv.pl
Facebook
Freigeben

Projekte

Lampy stołowe


Schlafzimmer, Innenräume, Zimmer

Lampy ścienne


Wohnzimmer, Innenräume, Schlafzimmer, Zimmer

Lampy


Zimmer, Innenräume

Lampy wiszące


Wohnzimmer, Innenräume, Büroinnenräume, Zimmer

Lampy sufitowe


Esszimmer, Innenräume, Küchen

Produkte

Wo kaufen?