Hersteller zur Markenzone ArchiUp empfehlen Fragebogen ausfüllen »

Owalne lustro Ambient Slim złote 50x115

Produktangaben

Hersteller:
GieraDesign
Produktcode:
AMB/SL/G/50x115
Kategorie:
Spiegel
Visit the product page
https://www.gieradesign.pl/
Facebook
Instagram
Freigeben

Produktbeschreibung

Lustro łazienkowe owalne w bardzo wąskiej ramie w kolorze złotym, chociaż proste i pozbawione ozdób, wygląda dekoracyjnie. To zasługa złotej oprawy. Lustro w złotej ramie ma bowiem tę właściwość, że zawsze wywołuje wrażenie bogactwa i szyku. Ten elegancki model będzie dobrze prezentował się wszędzie – można je powiesić w łazience, ale także w sypialni, garderobie czy pokoju nastolatki. Lustro półokrągłe Ambient Slim złote polecamy zwłaszcza do wnętrz nowoczesnych.

Lustro oprawiono w ramę w ten sposób, że krawędź szkła jest widoczna. Dla podniesienia estetyki brzeg lustra jest szlifowany i polerowany, dzięki czemu na styku ramy z lustrem widać pięknie połyskującą krawędź szkła.

Nasza rada: To owalne złote lustro możesz też włączyć do aranżacji, w której są już elementy srebrne. Mieszanka różnych metalicznych barw jest teraz bardzo modna!

Lustro Ambient w wersji Slim to owalne lustro w bardzo wąskiej złotej ramce, zaledwie 10 mm. Wykonane jest z dużą dbałością o szczegóły, z wysokiej jakości materiałów wodoodpornych, nadaje się do łazienki. Dostępne w wielu rozmiarach, również duże! Zobacz również lustro Ambient do przedpokoju >

Dane techniczne
Lustro Ambient slim złota rama oferujemy w różnych rozmiarach i proporcjach, a także na indywidualny wymiar. Jest precyzyjnie wykonane i w całości wodoodporne, nadaje się do łazienki.

  • Cienka, 10-milimetrowa rama wykonana jest z wodoodpornej płyty MDF lakierowanej na kolor złoty twardym metalicznym lakierem poliuretanowym, wykończenie matowe. Lustrzaną taflę wklejono, bez naruszenia powłok lakierniczych (bez blaszek czy gwoździ), co zapewnia wodoszczelność oprawy na lata. Rama nadaje się do łazienki.
  • Złoty lakier, którym lakierowana jest rama, to specjalnie opracowana przez nas mieszanka, o dużej zawartości drobinek metalu, co zapewnia ramom piękny połysk. Metalik nie ściera się przy myciu, nie koroduje.
  • Kolor złota jest dopasowany do realnej próbki mosiądzu, dzięki czemu pasuje do większości złotych baterii, lamp czy innych dodatków.
  • W ramę oprawione jest wysokiej jakości bezołowiowe lustro, produkcji europejskiej. Podlew lustra zabezpieczony jest teflonem, który chroni je przed korozyjnym działaniem wilgoci. Lustro nadaje się do łazienki.
  • Tafla lustra jest od spodu dodatkowo zabezpieczona grubą folią wzmacniającą, która zwiększa odporność lustra na stłuczenie, oraz w razie zbicia utrzymuje szkło w ramie.
  • Zwierciadło ma z tyłu dwa wieszaki, przyklejone na klej do luster. Nie używamy taśm samoprzylepnych, które z czasem tracą przyczepność.
  • Lustro jest wykonywane na zamówienie. Nasze lustra wykonujemy z najwyższej jakości belgijskich luster o dużej przejrzystości i wysokim połysku (nie używamy luster sprowadzanych z Chin o nietrwałych podlewach!). Dbamy o każdy szczegół. Szlif i polerowanie krawędzi wykonujemy na najwyższej jakości włoskich maszynach do obróbki szkła.

Wymiary
Dostępne rozmiary: 50x70; 60x80; 70x90; 80x100; 40x105; 50x115; 60x125
Szerokość ramki: 10 mm
Grubość ramki: 18 mm

BIM/CAD

SketchUp 3D

.skp
Dateien
app.noun.author
app.product.media_content

Ambient Slim 50x115 Gold.skp

692.07 KB
GieraDesign
app.product.media_nopreview

3Ds Max

.3ds
Dateien
app.noun.author
app.product.media_content

Ambient Slim 50x115 Gold.3ds

415.61 KB
GieraDesign

Autocad

.dxf, .dwg
Dateien
app.noun.author
app.product.media_content

Ambient Slim 50x115 Gold.dxf

2.66 MB
GieraDesign
app.product.media_nopreview

Ambient Slim 50x115 Gold.dwg

3.51 MB
GieraDesign
app.product.media_nopreview

Collada

.dae
Dateien
app.noun.author
app.product.media_content

Ambient Slim 50x115 Gold.dae

1.04 MB
GieraDesign

Object file 3D

.mtl, .obj
Dateien
app.noun.author
app.product.media_content

Ambient Slim 50x115 Gold.mtl

484 B
GieraDesign
app.product.media_nopreview

Ambient Slim 50x115 Gold.obj

858.35 KB
GieraDesign

Zusätzliche Materialien

Die darunter dargestellten Materialien kommen vom Hersteller. Wenn Du an Details oder an zusätzlichen Informationen interessiert bist, die Du im Service nicht gefunden hast, bitten wir um Kontaktmit dem Hersteller.
 Kataloge

Kataloge

Dateien
app.product.media_content

GD_katalog_2022-vol2-web.pdf

6.22 MB

Sieh auch