Hersteller zur Markenzone ArchiUp empfehlen Fragebogen ausfüllen »

Cennik ArchiUp

Wybierz pakiet członkostwa dopasowany do Twoich potrzeb

Poznaj pakiety ArchiUp

Postaw na model współpracy, który stanie się nowym kanałem promocji Twojej marki. Dostosuj plan ArchiUp do potrzeb Twojej strategii marketingowej.

Regular Für die Produktvermarktung

 • Grundpositionierung des Produkts
 • Vermarktung von 10 Produkten
 • Bedienung von 50 Produkten

1250 EUR / year

MOST EFFEKTIVE

Advanced Für die Vermarktung der Kollektion

 • Durchschnittliche Positionierung des Produkts
 • Vermarktung von 50 Produkten
 • Bedienung von 100 Produkten
 • Pro - Statistiken

1750 EUR / year

Most effective

Enterprise Für die Markenvermarktung

 • Hohe Positionierung der Produkte
 • 100 promowanych produktów
 • Bedienung von 200 Produkten
 • Pro - Statistiken
 • Logo auf der Homepage

2500 EUR / year

Twoje korzyści członkostwa w ArchiUp

Pozycjonowanie produktów

Produkty w serwisie ArchiUp pozycjonowane są na listach wyszukiwania na podstawie pakietu, promowania produktu, ilości udostępnionych zasobów i popularności wśród projektantów.

Zapamiętaj, że produkt ze zdjęciem, opisem, modelami 3D, materiałami dodatkowymi jest wyżej pozycjonowany oraz chętniej wyświetlany i pobierany przez projektantów od produktu bez tych materiałów.

Obsługa produktów

Wiemy, że Twój czas jest cenny. Wyręczymy Cię w obsłudze Twojego profilu dodając produkty i aktualizując treści. Liczba obsługiwanych produktów jest zależna od wybranego pakietu.

Ilość prezentowanych produktów jest nieograniczona, te nieobjęte obsługą mogą być dodawane bezpośrednio przez Producenta.

Promowanie produktów

Sposób wyróżniania produktów ma istotny wpływ na świadomość marki wśród Twoich klientów oraz postrzeganie jej na tle konkurencji.

Promując produkty sprawisz, że będą lepiej widoczne i wyżej pozycjonowane. Więcej pozycjonowanych produktów to więcej pobrań modeli i projektów z wykorzystaniem Twoich produktów.

Komunikacja z użytkownikami

Korzystając z wybranych pakietów członkowskich w serwisie przygotujesz dedykowane kampanie mailingowe. Zapewnisz również wsparcie sprzedażowe poprzez automatyzacje systemu komunikacji z użytkownikami pobierającymi Twoje zasoby.

Jednocześnie sami architekci mogą skorzystać z formularzy kontaktowych wysyłając bezpośrednie zapytania do marek ArchiUp.

Statystyki

To źródło danych, istotnych dla Twojego marketingu i sprzedaży. W zależności od pakietu do dyspozycji masz dwa warianty statystyk:

Podstawowe statystyki to informacje o:

 • wyświetleniach profilu
 • popularności produktów
 • kategorii projektów, w których produkty zostały wykorzystane.

Statystyki PRO to szczegółowa analiza:

 • ilości wyświetleń i pobrań Twoich produktów
 • dokładne zestawienie projektów użytkowników, w których wykorzystano poszczególne produkty
 • o zasięgu udostępnionych materiałów dodatkowych.

Projekty i artykuły

Aranżacje i zrealizowane projekty są sprawdzonym źródłem inspiracji. Zaprezentuj realizacje z wykorzystaniem produktów Twojej marki.

Podziel się ekspercką wiedzą w treści publikowanych artykułów oraz case study Twojej marki.

Artykuły mogą być również treścią dedykowanej kampanii mailingowej kierowanej do użytkowników ArchiUp.

Najczęściej zadawane pytania

Wyższy pakiet członkowski to wyższy współczynnik pozycjonowania i więcej promowanych produktów. Bardzo ważne dla ekspozycji jest udostępnienie materiałów, plików i zdjęć które sprawiają, że dla projektantów korzystających z biblioteki 3D ArchiUp dany produkt staje się ciekawszy, przez co częściej wyświetlany i tym samym lepiej widoczny.
Jeżeli nie masz czasu i nie możesz oddelegować osoby, która będzie dodawała produkty do serwisu to my w ramach wybranego pakietu członkowskiego zrobimy to za Ciebie, na podstawie udostępnionych materiałów. Nasi opiekunowie kont pomogą Ci dodać i wyeksponować produkty w serwisie ArchiUp.
Chęć nabycia pakietu członkowskiego ArchiUp jest równoznaczna z akceptacją treści Regulaminu serwisu. Termin dodania produktów i uruchomienie profilu jest uzależnione od czasu udostępnienia materiałów, które chcesz przekazać projektantom korzystającym w codziennej pracy z naszej biblioteki 3D.
Możesz opublikować nieograniczoną liczbę produktów Twojej marki. Pamiętaj, że wyższy pakiet to nie tylko więcej obsługiwanych produktów, ale również wyższy współczynnik ich pozycjonowania w serwisie.

Poznaj opinie o ArchiUp

Dołącz do ArchiUp

Konto ArchiUp daje Ci możliwość pełnego zarządzania Twoimi zasobami.
Dodatkowo będziesz miał pełen dostęp do Raportów Pro, poszerzonych możliwości komunikacji z użytkownikami oraz innych ciekawych narzędzi przeznaczonych do nowoczesnego marketingu.
ProGrupa Sp. z o.o. Sp. k.
Pamiątkowa 2/23
61-512 Poznań*
Polen
Achtung! Auf allgemeine Fragen oder auf Fragen, die nicht mit dem Inhalt des Service ArchiUp.com verbunden sind, können wir nicht antworten.