Recommandez le fabricant à la zone des marques ArchiUp. Recommandez le fabricant »
Deante
Deante

Deante

Za wszystkie produkty Deante odpowiadają konkretni ludzie: projektanci, konstruktorzy, kontrolerzy jakości i menedżerowie produktów. Dlatego jesteśmy pewni, że design i jakość naszych wyrobów spełniają najwyższe standardy, co potwierdzone jest wieloletnią gwarancją.

Produkty oznaczone „produkt projektowany” zaprojektowane zostały od pierwszego szkicu aż po efekt końcowy przez polskich projektantów, tworzących zespół Deante Design Studio. Dzięki temu otrzymujesz autorski, designerski projekt, który uwzględnia zarówno piękny wygląd, jak również wygodę i funkcjonalność, najlepszej jakości materiały, nowoczesne technologie oraz proekologiczną politykę marki.

Świat pędzi do przodu, a wraz z nim zmieniają się potrzeby ludzi. Nieustannie staramy się poznać oczekiwania naszych Klientów – po to, aby móc wykreować najbardziej wartościowe rozwiązania pod względem funkcjonalności, nietuzinkowego designu czy łatwości montażu.

Oryginalne wzornictwo produktów Deante, ich jakość i trwałość są nagradzane w wielu prestiżowych konkursach, takich jak Top Design Award, Must Have, czy Dobry Wzór. Dla firmy to powód do dumy, a dla naszych Klientów potwierdzenie, że wybrane przez nich produkty będą funkcjonalne, eleganckie i staną się prawdziwą ozdobą kuchni i łazienki.

Twarda 11/13, 95-100 Zgierz, Pologne
+48 42 638 30 00
http://deante.pl
Facebook
YouTube
Pinterest
Partagez

Projets

KERRIA PLUS


Maisons, Architecture, Hôtels, Salles de bain, Intérieurs

MOMI


Maisons, Architecture, Appartements, Cuisines, Intérieurs

SILIA


Maisons, Architecture, Appartements, Salles de bain, Intérieurs

MOKKO


Salles de bain, Intérieurs

CORREO


Salles de bain, Intérieurs

SABOR


Cuisines, Intérieurs

MAGNETIC


Cuisines, Intérieurs

Articles


Salle de bain

Produits