Recomendar un fabricante para la zona de marcas de ArchiUp.

Rellenar encuesta »

KOSPAN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

KOSPAN to polska firma działająca w branży drzewnej i meblarskiej.

Od ponad 30 lat przetwarzamy różnego rodzaju płyty drewnopochodne w półprodukty dla przemysłu meblarskiego i produkty dekoracyjne przeznaczone dla specjalistycznych salonów z wyposażeniem wnętrz.

Naszą główną specjalnością jest oklejanie profili do różnych zastosowań, cięcie, frezowanie, wiercenie i dyblowanie oraz płaskie oklejanie (kaszerowanie). Produkcje na skalę przemysłową, przy użyciu najnowocześniejszych maszyn prowadzimy w czterech lokalizacjach w Polsce. Zatrudniamy 300 pracowników.

Nasze produkty dekoracyjne sprzedawane są za pośrednictwem wielu kanałów (przemysł, hurtownicy i handel detaliczny) w Polce i Europie.

KOSPAN to firma wszechstronna. Początkowo byliśmy producentem profili i elementów do mebli - dziś projektujemy, produkujemy i sprzedajemy szeroką gamę różnorodnych produktów i usług dla bardziej zróżnicowanych klientów z branży meblowej.

KOSPAN jest wiodącym w PL producentem przemysłowym komponentów meblowych oferowanym dużym producentom mebli, zarówno w kraju jak i na całym świecie.

Firma specjalizuje się w opłaszczowaniu, tj. oklejaniu materiałem dekoracyjnym profili z MDF i płyt drewnopochodnym (MDF i wiórowe) oraz dalszej obróbce w postaci cięcia, wiercenia, oklejania krawędzi.

Produkujemy profile MDF, które maja zastosowanie konstrukcyjne oraz dekoracyjne. Asortyment produktów obejmuje listwy ozdobne, profile szufladowe, profile gzymsowe, profile łóżek, profile stołów, żaluzje, stojaki, fronty mebli.
Obok komponentów meblowych KOSPAN wykonuje również produkty sprzedawane przez wyspecjalizowane salony z wykończeniem wnętrz. Są to panele ścienne i kasetonowe z MDF, elementy dekoracyjne, listwy przypodłogowe oraz drzwi wewnątrzlokalowe.

Compartir

Proyectos

Productos

 1. Standard
  Imágenes
  Imagen del producto
  10
 2. Maestro
  Imágenes
  Imagen del producto
  9
 3. Grande Ritorno
  Imágenes
  Imagen del producto
  9
 4. Korona
  Imágenes
  Imagen del producto
  7
 5. Corrida
  Imágenes
  Imagen del producto
  5
 6. VIP
  Imágenes
  Imagen del producto
  3
 7. Gipsline
  Imágenes
  Imagen del producto
  3
Last generated at 2022-05-28 05:53:13