Konkurs "Radical Design" - wygraj nagrody za ponad 20 000 PLN.

Find out more

Recommend a producer for the ArchiUp brands zone

Fill the form »

FUTURUM ARCHITECTURE - Beata Skalska-Cimer

About Us

Zespół projektowy to trzech doświadczonych, dyplomowanych architektów oraz współpracujący specjaliści branżowi. Każda przestrzeń jest dla nas wyzwaniem i inspiracją . Nasze projekty są nowatorskie , niepowtarzalne i przemyślane. Stawiamy na minimalizm i funkcjonalność. W naszych projektach uwzględniamy indywidualne oczekiwania tworząc przestrzeń odzwierciedlającą osobowość Inwestora. Projektujemy wnętrza prywatne, wnętrza komercyjne oraz architekturę kubaturową.

Nasi projektanci wnętrz dbają o najmniejsze detale projektu , współpracujemy tylko z najlepszymi wykonawcami, co gwarantuje najwyższą jakość usługi.

mgr inż. arch. Beata Skalska-Cimer

Założycielka Futurum Architecture. Doktorantka na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej w Instytucie Historii Architektury i Konserwacji Zabytków. Praca doktorska na temat "Wpływu wirtualnej rzeczywistości na prezentacje architektury". 
Praca dyplomowa magisterska pt: "Centrum konferencyjno-hotelowe w ruinach kościoła i klasztoru Karmelitów bosych w Zagórzu" obroniona na Wydziale Architektury, Politechniki Krakowskiej. 
Dyplom Royal Institute of British Architects (RIBA) – Architektura WA PK. 
Od zawsze było dla mnie oczywiste, że pragnę założyć własną pracownie projektową.

Share

Contact

Urzędnicza 47/10, 30-048 Kraków, Poland
788066330
Send message