Recommend a producer for the ArchiUp brands zone Fill the form »
Woodies
Woodies

Woodies

Doświadczenie, jakość, wzornictwo.

Łóżeczka niemowlęce i dziecięce Woodies® Safe Dreams - 50-letnie doświadczenie w branży meblarskiej

Woodies® Safe Dreams to łóżka i meble dziecięce tworzone przez ojca i syna, pełen pasji zespół z Polski. Początki działalności naszej firmy sięgają 1995 roku, jednak rodzina nią zarządzająca cieszy się ponad 50-letnim doświadczeniem w branży meblarskiej. Każdy element tej wielopokoleniowej wiedzy wykorzystujemy, produkując i tworząc nowe modele łóżeczek niemowlęcych oraz mebli dla dzieci – najbardziej wymagających klientów na świecie! Wierzymy, że mama i tata mogą doświadczyć spokoju, gdy ich dziecko śpi na doskonałym materacu i w bezpiecznym łóżku. Doświadczenie, jakie udało nam się uzyskać, dostarczając łóżeczka do domów w prawie całej Europie, utwierdza nas w tym przekonaniu.

Meble produkujemy tylko z surowców wyselekcjonowanych, najwyższej jakości i pochodzących od lokalnych dostawców

Wiemy, że dbałość o szczegóły na każdym etapie produkcji owocuje zaufaniem tysięcy klientów. W oparciu o naszą wieloletnią wiedzę opracowaliśmy produkty mające na celu zapewnienie noworodkom bezpiecznego i komfortowego snu. Nasze łóżeczka niemowlęce nie byłyby tak doskonałe bez zastosowania najwyższej klasy materiałów od polskich dostawców. Łóżka Woodies® są w 100% wytwarzane w Polsce pod ścisłym nadzorem i są certyfikowane pod względem bezpieczeństwa i jakości. Mając na uwadze otaczające nas środowisko produkujemy łóżeczka Woodies® wykorzystując drewno pozyskane w sposób ekologiczny. Z tego samego powodu ponad dekadę temu obok naszej manufaktury zasadziliśmy las.

Posadzone przez nas drzewka wyrosły już na piękny las. W naszym lesie zamieszkała rodzinka borsuków. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w tym roku rodzinka naszych futrzastych przyjaciół powiększyła się o cztery nowe Maluszki.

Przykładamy ogromną wagę by łóżeczka dziecięce Woodies® były nie tylko bezpieczne, ale i piękne!

Wielokrotnie nagradzane łóżka Woodies® Safe Dreams to połączenie bezpieczeństwa i wzornictwa najwyższej światowej klasy. Wierzymy, że niemowlę powinno być otoczone pięknymi przedmiotami od pierwszych chwil. Dlatego sięgamy po niedościgniony skandynawski styl. Ponadto poszukując coraz to nowszych i innowacyjnych rozwiązań, projektujemy jedyne w swoim rodzaju, oryginalne łóżeczka co potwierdza zgłoszenie patentowe.

Unikatowe łóżeczka dziecięce

Projektujemy i produkujemy drewniane meble niemowlęce i dziecięce.
Z pasją tworzymy piękne, funkcjonalne i solidne drewniane meble dla dzieci. Sen to najważniejszy czas dla maluszka i jego rodziców, dlatego od ponad 20 lat staramy się, by dzieci śniły w pięknych, bezpiecznych łóżeczkach dziecięcych i niemowlęcych Woodies® Safe Dreams. Zgodnie z tradycją rodzinną jesteśmy wierni przekonaniu, że sen dziecka musi być bezpieczny i komfortowy. Z myślą o zdrowiu naszych najmłodszych klientów, na bazie zgromadzonej wieloletniej wiedzy, dobieramy do naszych łóżeczek najlepsze tekstylia takie jak materace dziecięce i niemowlęce czy pościel do łóżeczka.
Drewniane łóżeczka i meble dla dzieci — niepowtarzalne wzornictwo ze starannie dopracowanymi detalami.
Eksperci od bezpiecznego snu w sklepie dla dzieci Woodies® regularnie uzupełniają asortyment o niezbędne produkty do wyprawki dla noworodka.

Do naszych unikalnych łóżeczek możesz dobrać poniżej produkty:

Wyprawka dla noworodka, łóżka dziecięce, meble dla niemowląt oraz tekstylia polecane przez położne.
Całe pokoiki dla niemowląt, jak i łóżeczka dziecięce 2w1 – dla niemowląt i dla starszaków np. łóżeczko Hampton Cot Bed. W asortymencie rodzice znajdą również komodę z przebijakiem > komoda Smooth czy przewijak stojący 2w1 Classic Changer oraz kojec dla dziecka > kojec drewniany PlayPan
Do każdego łóżeczka przyszli rodzice mogą dobrać materac dla niemowlaka np. materac do łóżeczka High Quality, czy opcjonalnie łóżeczko z szufladą.

Projektanci mebli dla dzieci Woodies(R) skupiają się na analizie dotychczasowych rozwiązań proponowanych przez rynek meblarski. Badają adekwatność formy i konstrukcji mebli dziecięcych pod kątem wymagań użytkowych, funkcjonalnych i ergonomicznych. W produkcji mebli dla dzieci Polski producent Woodies(R) wykorzystuje jednolite drewno sosnowe pinus silvestris, która osiągnęła wiek między 80 a 100 lat. W przeciwieństwie do wielu producentów mebli, wilgotność wyselekcjonowanego drewna wykorzystanego do produkcji mebli Woodies(R) nie może przekraczać ok 10%. Bejce i i farby użyte do wykończenia mebli są całkowicie bezpieczne dla dziecka i posiadają świadectwa higieniczne Państwowego Zakładu Higieny oraz odpowiadają wymaganiom normy europejskiej EN71-3 1994. Złożony proces projektowania oraz szerokie spektrum warsztatu architekta wnętrz od materiałoznawstwa po znajomości współczesnych światowych trendów w wyposażeniu wnętrz pozwala ekspertom Woodies(R) tworzyć doceniane w Polsce i w Europie formy. Obecnie produkty Woodies Safe Dreams można zakupić łącznie aż w 15 krajach. Wpływ wzornictwa na poprawę poziomu jakości życia jest jednym z kluczowych celów ekspertów Woodies(R) przy poszerzaniu asortymentu o nowe model łóżeczek dziecięcych i niemowlęcych.

 

ul. Szamarzewskiego 27/14, 60-524 Poznań, Poland
+48 603 333 508
https://woodies.pl/
Affiliate program for architects and designers
Facebook
Instagram
Pinterest
TikTok
Strona
Share

Projects

Woodies®Country


Children's Rooms, Interiors, Rooms

Woodies®Stardust


Woodies®Engraved


Children's Rooms, Interiors

Woodies®Noble Vintage


Children's Rooms, Interiors

Mini łóżeczka dostawne


Children's Rooms, Interiors

Products