Recommend a producer for the ArchiUp brands zone

Fill the form »

Winda - Warszawa Sp. z o.o.

Spółka Winda Warszawa to czołowa firma Grupy Polska WINDA, która zajmuje się pozyskiwaniem zleceń modernizacyjnych i montażowych oraz świadczy usługi serwisowe. Przedsiębiorstwo nadzoruje procesy kompletacji oraz wdraża nowe technologie. Dzięki profesjonalnie prowadzonej konserwacji, jest w stanie szybko zainterweniować w przypadku wykrycia usterki w sprzedawanych wyrobach. To co firmę wyróżnia od innych to partnerskie podejście do klienta i jasno określone cele:

 • świadczenie usług na wysokim poziomie
 • bezustanny rozwój nad organizacją i oferowanymi wyrobami
 • oferowanie tylko sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych
 • wykorzystywanie podzespołów dostępnych w wolnym handlu
 • sprzedaż urządzeń tanich w eksploatacji i przyjaznych środowisku

Specjalizujemy się w usługach dźwigowych w zakresie:

 • projektowania i produkcji urządzeń;
 • montaży i konserwacji dźwigów dowolnych typów;
 • remontów oraz modernizacji wind osobowych i towarowych
Dostarczamy kompletne urządzenia dźwigowe wraz z dokumentacją techniczną i montażem oraz zapewniamy całodobową obsługę serwisową.

Działamy na rynku od 1988r, początkowo jako Zakład Konserwacji Dźwigów SBM "Ursynów", przekształcony w 1992r w Spółkę prywatną pod nazwą "WINDA" Sp. z o.o. (od 14.11.2002r "WINDA-WARSZAWA") z siedzibą w Warszawie ul. Surowieckiego 12.

Posiadamy w stałej konserwacji ponad 2300 dźwigów i wykonujemy modernizacje oraz instalacje dźwigów w nowych budynkach. Dotychczas zmodernizowaliśmy w zakresie wymiany wszystkich urządzeń lub zainstalowaliśmy w nowych budynkach ponad 2000 dźwigów. Wszystkie instalacje wyposażamy w podstawowe zespoły dźwigowe wyprodukowane we własnym zakresie jak: aparatury sterowe wraz z pełnym osprzętem oraz kabiny z wyposażeniem a także konstrukcje nośne. Dzięki temu zapewniamy wieloletnią bezawaryjną pracę oraz skuteczną obsługę serwisową nad zamontowanymi dźwigami a także nieograniczony dostęp do części zamiennych.

Aktualnie zatrudniamy na pełnych etatach ponad 100 wysokokwalifikowanych pracowników oraz współpracujemy z kilkudziesięcioma firmami rzemieślniczymi. Jesteśmy dobrze wyposażeni w środki transportu (posiadamy ponad 40 samochodów dostawczych i osobowych ) oraz zapewniamy skuteczną łączność poprzez telefonię komórkową i stacjonarną (ponad 50 komórek i 6 linii stacjonarnych) oraz bezpłatną infolinię pod numerem 0800-151-818. Oferujemy urządzenia dźwigowe wysokiej klasy, wykonane według najnowszych osiągnięć techniki dźwigowej i zaprojektowane przez czołowych specjalistów w tej branży.

Share

Projects

Products

 1. Dźwig 13 osobowy - EkoWinda IQ - typ. EBM 1000
  BIM/CAD objects
  CAD
  2
  Available formats
  dwg
  Images
  Images
  1
 2. Dźwig 6 osobowy - EkoWinda IQ - typ. EBM 450
  BIM/CAD objects
  CAD
  2
  Available formats
  dwg
  Images
  Images
  1
 3. Dźwig 21 osobowy - EkoWinda IQ - typ. EBM 1600
  BIM/CAD objects
  CAD
  2
  Available formats
  dwg
  Images
  Images
  1
 4. Dźwig 8 osobowy - EkoWinda IQ - typ. EBM 630
  BIM/CAD objects
  CAD
  2
  Available formats
  dwg
  Images
  Images
  1
Last generated at 2021-10-20 02:52:24