Recommend a producer for the ArchiUp brands zone Fill the form »
POLIMAT Roman Brejecki
POLIMAT Roman Brejecki

POLIMAT Roman Brejecki

POLIMAT jest firmą rodzinną zatrudniającą 65 pracowników, którzy dzięki swojemu wielkiemu zaangażowaniu, kreatywności i profesjonalizmowi przyczynili się do stałego rozwoju firmy. 

Początki firmy POLIMAT sięgają 1991r., kiedy to Pan Roman Brejecki rozpoczął produkcję pierwszych produktów z tworzyw sztucznych w niewielkiej hali. 

Dziś POLIMAT jest nowoczesnym, innowacyjnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które w halach o łącznej powierzchni ponad 5.000 m2 zajmuje się produkcją sanitarnych produktów z akrylu przy użyciu najnowszych technologii.

Łączymy ponad 30-letnie doświadczenie z nowoczesnym spojrzeniem na prowadzenie biznesu. Wysoka jakość, trwałość i niezawodność naszych produktów to cechy, które ugruntowały naszą pozycję na polskim rynku sanitarnym. 

Od początku swojej działalności przykładamy wielką wagę do wyboru najwyższej jakości surowców, produkowanych przy użyciu najlepszych technologii, przez wyselekcjonowanych partnerów z Francji, Włoch, Austrii i Wlk. Brytanii, dlatego marka POLIMAT stała się tak szybko synonimem produktów o wysokiej jakości za korzystną cenę.

Dzięki naszemu prężnie rozwijającemu się działowi eksportu konsekwentnie dążymy do osiągnięcia takiego samego statusu na niezwykle konkurencyjnym europejskim rynku sanitarnym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych nowych klientów zainwestowaliśmy w poszerzenie dotychczasowego parku maszynowego, co zaowocowało stworzeniem wielu nowych produktów o szerokiej gamie rozmiarowej. 

Naszą misją jest bowiem zapewnienie wszystkim klientom nieograniczonego dostępu do najnowszej oferty, gwarantując jednocześnie efektywny serwis na najwyższym poziomie. 

Wierzymy, że produkty marki POLIMAT będą chętnie wybierane i umożliwią także Państwu osiąganie maksymalnej satysfakcji z ich użytkowania.

Projects

Brodziki akrylowe Polimat


Bathrooms, Interiors

Wanny akrylowe Polimat


Bathrooms, Interiors

Products