Recommend a producer for the ArchiUp brands zone Fill the form »
BAZA
BAZA

BAZA

Należąca do firmy Drewnostyl marka Baza oferuje wysokiej klasy mebli dla wymagających nastolatków i młodych dorosłych.

Projektantami kolekcji MATCH są Marta Niemywska-Grynasz i Dawid Grynasz z biura projektowego Grynasz Studio. Stworzono ją z myślą o zróżnicowanej i bardzo wymagającej grupie klientów – nastolatkach, którzy wyrośli już z wieku dziecięcego, ale do dorosłości brakuje im jeszcze kilku lat. W skład kolekcji wchodzi bogaty wybór modułowych mebli i akcesoriów w czterech paletach kolorystycznych, które można z łatwością ze sobą zestawiać i komponować. Z meblami z kolekcji MATCH użytkownik ma mnóstwo możliwości elastycznego organizowania swojej prywatnej przestrzeni. Meble wykorzystujące ażurową rurkę są przy tym lekkie, dzięki czemu częste przemeblowania nie sprawiają żadnego problemu.

W zależności od potrzeb młodych użytkowników centralnym meblem w pokoju nastolatka może stać się łóżko ze zbioru Match, które jesteśmy w stanie dowolnie spersonalizować poszerzając wezgłowie o panele boczne umieszczone z różnych stron łóżka czy półki i wieszaki na przedmioty codziennego użytku, pamiątki czy podręczne bibeloty. Dzięki temu nastolatek może dowolnie przearanżowywać swoją prywatną strefę snu. Regały na kozłach to świetny pomysł na wprowadzenie podziału w pokoju, który zajmuje dwóch mieszkańców czy rozdział stref w pokoju nastolatka.

Podręczne, mobilne przyborniki pomieszczą wiele istotnych rzeczy i skarbów, i zawszę będą pod ręką. Nastolatek ma także do wyboru dwa różne typy biurek – rozwiązanie bardziej tradycyjne, płytowe oraz rozwiązanie na ażurowych kozłach, które może zajmować dowolne miejsce w pokoju czy wędrować po zajmowanej przestrzeni pełniąc różne role.

 

 

Rudniki 5, 64-330 Opalenica, Poland
+48 502 349 529
http://bazabaza.pl/
Instagram
Share

Projects

BAZA kolekcja MATCH


Houses, Architecture, , Children's Rooms, Interiors, Rooms

Products