Recommend a producer for the ArchiUp brands zone Fill the form »
BAUTECH sp. z o.o
BAUTECH sp. z o.o

BAUTECH sp. z o.o

Firma BAUTECH jest od blisko 20 lat wiodącym europejskim producentem i dostawcą najwyższej jakości materiałów i profesjonalnego sprzętu do wykonywania posadzek i tynków dekoracyjnych oraz posadzek przemysłowych. Wieloletnie doświadczenie oraz ścisła współpraca z jednostkami naukowymi doprowadziły do stworzenia kompletnych rozwiązań systemowych, zwanych obecnie - Systemami Posadzek Przemysłowych i Dekoracyjnych BAUTECH.

Posadzki i podłogi mające spełnić najwyższe wymagania, nie mogą być tworem przypadkowym, muszą być rezultatem profesjonalnego projektu. Rosnące potrzeby i oczekiwania inwestorów oraz wieloletnia praktyka przyczyniły się do opracowania specjalistycznego systemu umożliwiającego tworzenie opracowań techniczno-technologicznych opartych na danych wyjściowych obejmujących m. in.: przeznaczenie, warunki użytkowe, przewidywane obciążenia itp. Dzięki rozpatrywaniu indywidualnych wymagań i lokalnych warunków posadzki wykonywane są "na miarę".

Posadzki przemysłowe BAUTECH będąc nawierzchniami o najwyższych parametrach technicznych , walorach estetycznych i odporności mechanicznej znajdują szerokie zastosowanie w halach produkcyjnych, magazynach, garażach, obiektach handlowych, jak również w przemyśle ciężkim, spożywczym, farmaceutycznym i w strefach zagrożenia wybuchem.

Śmiałe wizje architektoniczne są motorem rozwoju firmy, w której laboratoriach powstają niebanalne rozwiązania posadzkowe, trafiające w najbardziej wysublimowane gusta inwestorów. Doświadczenia zdobyte w kreowaniu rozwiązań spełniających złożone wymagania techniczne pozwoliło na stworzenie grupy produktów przeznaczonych do stosowania w aranżacji wnętrz i otoczenia budynków – BAUTECH® FUTURA.

Systemy dekoracyjne BAUTECH® FUTURA gwarantują nie tylko doskonały wygląd Twojej podłogi na wiele lat, ale również wprowadzą wyjątkowy nastrój do każdego wnętrza, gdzie jakość i najwyższy poziom estetyki stanowią priorytet.

Staszica 25, 05-500 Piaseczno k. Warszawy, Poland
22 716-77-91
https://www.bautech.pl
Facebook
Instagram
YouTube
Pinterest
Share

Products