Recommend a producer for the ArchiUp brands zone Fill the form »
ARISconcept
ARISconcept

ARISconcept

Powstała w wyniku rozwoju istniejącej od 1981 roku firmy ARISmebel. Blisko ćwierć wieku zdobywania wiedzy i doświadczenia w branży meblarskiej, pozwala mówić o ARISconcept, jako o firmie z tradycjami. Początkowo działająca pod nazwą ARISmebel firma Ryszarda Włodarczyka, zaczęła swoją ekspansję rynku meblarskiego od zaledwie kilkunastu zestawów wypoczynkowych, by dziś osiągnąć zawrotną liczbę blisko stu różnych koncepcji sof, narożników czy foteli. Bogactwo modeli mebli dumnie uzupełnia ogromna kolekcja najlepszej jakości tkanin obiciowych, zwłaszcza włoskich i francuskich.

Zmiana nazwy marki z ARISmebel na ARISconcept również poniekąd ilustruje wspomniane wyżej bogactwo, jednak jest także symbolem skoku jakościowego jakiego dokonała firma oraz eksplozji nowych pomysłów przekutych na wiele ciekawych produktów. Wyjątkowość tych produktów potwierdza choćby zainteresowanie jakie budzi wśród dekoratorów czy architektów wnętrz, którzy wykorzystują je jako ozdobę własnych projektów. W taki oto sposób meble ARIS'a gościły już w rozmaitych programach telewizyjnych oraz reklamach, towarzysząc znanym osobom, aktorom czy prezenterom.

Bardzo istotnym jest fakt, że firma ARISconcept dysponuje własną infrastrukturą i zapleczem umożliwiającym budowę mebli, co w praktyce oznacza pełną kontrolę nad całym procesem produkcyjnym oraz płynące z tego faktu zalety. Dobór odpowiednich materiałów czy wykorzystanie komponentów trwałych i sprawdzonych, to tylko niektóre z atutów wpływających na dobrą jakość produktu ostatecznego, powstającego w całości w jednej firmie. Zalety te są niewątpliwą korzyścią dla klienta, mogącego cieszyć się wieloletnim użytkowaniem nabytego produktu.

MATERIAŁY, KTÓRYCH UŻYWAMY
Do budowy mebli użyto dobrych i trwałych materiałów - konstrukcje mebli to lite drewno, zaś tkaniny obiciowe to m. in. materiały obiciowe oraz skóra naturalna - wszystko najwyższej klasy jakościowej. Firma ARISconcept zaopatruje salony meblowe, sklepy meblowe czy też galerie wnętrz, zapewniając partnerom transport mebli do celu. Od wielu lat jej meble eksportowane są również do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Danii, a także do Stanów Zjednoczonych. Przedsiębiorstwo realizuje nawet najbardziej wyszukane zamówienia i stara się sprostać najbardziej wymagającym klientom.

Misją firmy jest tworzyć meble estetyczne, będące ozdobą każdego wnętrza, ale także trwałe, wygodne i zapewniające komfort z ich użytkowania na wiele kolejnych pokoleń.

Dążenia do zaspokojenia wartości estetycznych wyrażone są w ciekawym i różnorodnym design'ie form mebli, natomiast użycie dobrej jakości komponentów oraz dbałość o detal, wspierają i umacniają te dążenia. Trwałość i wygoda również pośrednio wynikają z pieczołowicie dobranych materiałów, lecz są także owocem minionych lat doświadczeń oraz tych, które firma zamierza zdobyć w przyszłości.

Trwałość i wygoda również pośrednio wynikają z pieczołowicie dobranych materiałów, lecz są także owocem minionych lat doświadczeń oraz tych, które firma zamierza zdobyć w przyszłości.

ul. Wrzesińska 117, 62-020 Swarzędz-Jasin, Poland
(+48 61)8551410
http://www.arisconcept.pl
Facebook
Instagram
YouTube
Pinterest
Share

Projects

Fotele wypoczynkowe


Houses, Architecture, Apartments, Salons, Interiors

Sofy do salonu


Houses, Architecture, Apartments, Rooms, Interiors

Narożniki modułowe


Salons, Interiors

Sofy i fotele


Salons, Interiors

Articles


Living room

Products