Recommandez le fabricant à la zone des marques ArchiUp.

Recommandez le fabricant »

MISA art studio

Qui sommes-nous

MISA art studio - biuro projektowo - graficzne, które powstało z pasji tworzenia. We wszystkich naszych projektach / przedsięwzięciach przykładamy szczególną wagę do estetyki, trwałości oraz funkcjonalności projektowanego założenia. Nasze opracowania opierają się na dokładnych studiach, analizach, a następnie na szczegółowych rozwiązaniach uszytych na indywidualne potrzeby danego projektu. Głównymi projektantami w MISA art studio są: mgr inż. arch. Jacek Samek oraz inż. arch. Paula Wołoszyn.

mgr inż. arch. Jacek Samek -  w 2013 roku ukończył Architekturę i Urbanistykę Uniwersytetu Zielonogórskiego. Zanim rozpoczął swoją przygodę z architekturą studiował informatykę. Po zakończeniu studiów pracował w biurach projektowych w Głogowie oraz we Wrocławiu gdzie zdobywał praktykę oraz rozwijał swoje umiejętności w  zakresie szeroko pojętej architektury.  Od 2012 współtwórca SProject grupy projektowo-graficznej z Zielonej Góry od 2017 współpracownik w MISA art studio.

inż. arch. Paula Wołoszyn- w 2014 roku ukończyła Architekturę i Urbanistykę Uniwersytetu Zielonogórskiego. Po zakończeniu studiów pracowała w biurze projektowym w Głogowie następnie poświęciła się inicjatywie projektowo-graficznej SProject, której była współzałożycielką w 2012 roku. W 2017 otworzyła własną działalność pod szyldem MISA art studio.

Partagez

Contact

ul. Sportowa 7, 67-320 Rudawica, Pologne
880 106 491
Envoyer le message