Recommend a producer for the ArchiUp brands zone Fill the form »
Szkoła Skapa
Kinnarps logo
Kinnarps

Szkoła Skapa

Szkoła Skapa w Huddinge w Szwecji była znana jeszcze...

Szkoła Skapa w Huddinge w Szwecji była znana jeszcze przed otwarciem. W ścisłej współpracy z architektem i ekspertem w dziedzinie środowiska edukacyjnego Peterem Lippmanem, biurem projektowym Wolfgang oraz marką Kinnarps, szkoła Skapa zrealizowała swoją wizję stworzenia innowacyjnej przestrzeni nauczania, jako atrakcyjnego miejsca pracy dla wszystkich, zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Obecnie szkoła odwiedzana jest przez gości z całego świata.

Rozwiązania, takie jak kryjówki i antresole oraz meble,...

Rozwiązania, takie jak kryjówki i antresole oraz meble, np. miękkie siedziska, dają uczniom możliwość ucieczki w bezpieczną przestrzeń, zarówno w pojedynkę, jak i w grupie.

Ponieważ większość czasu spędza się w pokojach do nauki,...

Ponieważ większość czasu spędza się w pokojach do nauki, stały się one bijącymi sercami szkoły Skapa. Wszystkie pomieszczenia są wielofunkcyjne i wykorzystywane w ciągu całego dnia oraz podczas zajęć pozalekcyjnych.

Miejsca do nauki w szkole Skapa oferują wiele różnych...

Miejsca do nauki w szkole Skapa oferują wiele różnych wariantów miejsc do aktywnego siedzenia, takich jak pufy Fields w wejściu.

Stołówka i otwarta kuchnia, naturalne miejsce do spędzania...

Stołówka i otwarta kuchnia, naturalne miejsce do spędzania części dnia dla uczniów i nauczycieli. Tutaj można się integrować, nie tylko w porze lunchu. Z baru ze smoothie, świetnego miejsce dla uczniów i nauczycieli, jest ekscytujący, otwarty widok na kuchnię. Obok kuchni i stołówki znajduje się biblioteka.

Szkoła Skapa posiada w sumie dziesięć sal do nauki,...

Szkoła Skapa posiada w sumie dziesięć sal do nauki, z których każda posiada kilka stref do różnych typów aktywności określonych zarówno przez rozwiązania architektoniczne, jak i meble.

Meble i materiały zostały starannie dobrane pod względem...

Meble i materiały zostały starannie dobrane pod względem jakości, zgodnie z zasadą, że atrakcyjne otoczenie wzmacnia markę i podnosi atrakcyjność szkoły w oczach uczniów i nauczycieli.

Wchodząc przez główne drzwi, wchodzimy prosto w tętniącą...

Wchodząc przez główne drzwi, wchodzimy prosto w tętniącą życiem działalność szkoły Skapa. Na wprost mieści się studio podcastów i sala muzyczna.

Środowisko edukacyjne się jest stworzone zgodnie z...

Środowisko edukacyjne się jest stworzone zgodnie z wizją szkoły Skapa i życzeniami uczniów oraz pracowników. W centrum uwagi znajduje się uczeń, a główne założenie opiera się na dostępie do informacji i nastawieniu na przyszłość.

Fornir jesionowy bejcowany na biało nadaje szkolnemu...

Fornir jesionowy bejcowany na biało nadaje szkolnemu otoczeniu wrażenie ekskluzywności i wysyła uczniom i pracownikom sygnał, że są ważni. To zdjęcie ilustruje miejsca pracy nauczycieli.

Ergonomiczne krzesło szkolne Xact zostało zaprojektowane...

Ergonomiczne krzesło szkolne Xact zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o środowisku szkolnym i potrzebach dzieci i młodzieży. Krzesło zachęca do ruchu i można je dostosować wzrostu poszczególnych uczniów w klasie.

KREATYWNE ŚRODOWISKO NAUCZANIA Z ODWAŻNYM WYBOREM MEBLI I MATERIAŁÓW. Szkoła Skapa w Huddinge w Szwecji była znana jeszcze przed otwarciem. W ścisłej współpracy z architektem i ekspertem w dziedzinie środowiska edukacyjnego Peterem Lippmanem, biurem projektowym Wolfgang oraz marką Kinnarps, szkoła Skapa zrealizowała swoją wizję stworzenia innowacyjnej przestrzeni nauczania, jako atrakcyjnego miejsca pracy dla wszystkich, zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Obecnie szkoła odwiedzana jest przez gości z całego świata.
Location
Huddinge, Sweden
Categories
Schools and kindergartens, Universities, Public Interiors
Brands in project
Kinnarps, KINNARPS
1695

Puławska 354/356, 02-819 Warszawa, Poland
+48 22 314 64 70-75
https://www.kinnarps.pl
Instagram
LinkedIn
Facebook
Pinterest
Online Store
Outlet
Share

See also

Adgar Poland


Cabinets, Interiors, , Office Interiors, Public Interiors

BIURO VOLVO GROUP TRUCKS POLAND


Office buildings, Architecture, , Cafes and Bars, Interiors, Office Interiors

BRAIN EMBASSY MOKOTÓW – NEW LOCATION OPEN!


Halls, Interiors, , Office Interiors, Public Interiors

NOKIA GARAGE WE WROCŁAWIU


Office buildings, Architecture, , Office Interiors, Interiors

Nowe biuro firmy Roquette - to, co w naturze najlepsze


Office buildings, Architecture, , Cabinets, Interiors, Office Interiors

BUDYNEK BIUROWY TASOMIX


Office buildings, Architecture, , Cabinets, Interiors, Office Interiors

Szkoła Rosenberg


Schools and kindergartens, Architecture, , Universities, Public Buildings

Showroom Kinnarps w biurowcu Pixel w Poznaniu


Office buildings, Architecture, , Office Interiors, Interiors