Recommend a producer for the ArchiUp brands zone

Fill the form »
BESTER STUDIO

Poczekalnia gabinetu stomatologiczn - panel Stilke - klatka schodowa

ul. Egipska, Warszawa, Poland
Realizacja Tomasza Pągowskiego - PROJEKT LOKALny (pierwsza...

Realizacja Tomasza Pągowskiego - PROJEKT LOKALny (pierwsza edycja – listopad 2018). Dekory HUO - dekoracyjna instalacja na suficie, którą dodatkowo doświetlono. Część dekorów pomalowano na czarno, część pozostawiono w naturalnym wykończeniu dębowym. Panel STILKE wypełnia ściankę na klatce schodowej, to właśnie jego przeznaczenie – wysokie pomieszczenia. Zastosowano dekor w dębowej wersji, z antracytowym podkładem.

Huo

Bester Studio

Panel ścienny Stilke to świetna dekoracja wysokiej...

Panel ścienny Stilke to świetna dekoracja wysokiej klatki schodowej. Zmieniająca się perspektywa, sprawia wrażenie ruchu, drewniane dekory "płyną".

Huo

Bester Studio

HUO, to okrągły dekor naścienny lub sufitowy. Bryła...

HUO, to okrągły dekor naścienny lub sufitowy. Bryła stożka z wygiętej sklejki, mocno przykuwa uwagę we wnętrzu, szczególnie po podświetleniu go od spodu. Tu kompozycja różnych średnic (50 - 75 - 95 cm) i wykończeń. Doskonała drewniana oprawa świetlna, zawieszona na stalowych linkach, stanowi jedyną w swoim rodzaju artystyczną instalację.

Huo

Bester Studio

Naścienny panel Stilke - wysokość 4 m, szerokość 1,2 m

Naścienny panel Stilke - wysokość 4 m, szerokość 1,2 m

Huo

Bester Studio

Poczekalnia gabinetu stomatologiczn - panel Stilke - klatka schodowa

Realizacja Tomasza Pągowskiego, w ramach telewizyjnego programu PROJEKT LOKALny (listopad 2018).
Szybka metamorfoza poczekalni stomatologicznej na warszawskiej Pradze. Funkcję kosmicznych talerzy, przejęły dekory HUO (Bester Studio). Utworzono z nich dekoracyjną instalację na suficie, którą dodatkowo doświetlono. Część dekorów pomalowano na czarno, część pozostawiono w naturalnym wykończeniu dębowym.
Panel STILKE (Bester Studio) wypełnia ściankę na klatce schodowej, to właśnie jego przeznaczenie – wysokie pomieszczenia. W realizacji zastosowano panel z dębowym dekorem i antracytowym podkładem.

Brands in project:

760
0
Share

See also