Recommend a producer for the ArchiUp brands zone

Fill the form »
BALMA

Stylowe biuro w Wielkopolsce

Categories:Office Interiors

Stylowe biuro w Wielkopolsce

Kompleksowe wyposażenie nowej inwestycji biurowej. Projekt zakładał stworzenie nowoczesnej i eleganckiej przestrzeni biurowej o spójnym charakterze z wykorzystaniem różnych materiałów wykończeniowych. Ważnym aspektem tego projektu było zastosowanie wysokiej jakości produktów oraz ich rozwiązań.

W strefie wejścia znajduje się czarna lada recepcyjna z kolekcji FURONTO. Dekoracyjna ściana z drewnianych paneli dodatkowo podkreśla jej mocny, minimalistyczny charakter. W biurach pracowniczych oraz salach konferencyjnych zastosowano biurka i stoły konferencyjne z kolekcji MIXT, uzupełnione szafami na dokumenty z kolekcji J-SYSTEM. W biurach menadżerskich natomiast zastosowano biurka z kolekcji OSTIN oraz stoły konferencyjne z kolekcji MIXT. W tych pomieszczeniach dominują meble z ciemnego drewna w połączeniu z grafitem. W części reprezentacyjnej tj. biurach zarządu styl i prestiż podkreślają meble z kolekcji OSTIN, MIXT oraz XEON wykończone szlachetną okleiną naturalną.

W projekcie oprócz mebli BALMA pojawiają się również meble firmy NOTI oraz GIROFLEX. Całość dopełniają konsekwentnie zaprojektowane zabudowy meblowe, panele ścienne, aneksy kuchenne oraz przestrzeń relaksu.
1014
1
Share

See also