Recommend a producer for the ArchiUp brands zone

Fill the form »
BALMA

ELANCO

Categories:Office Interiors

ELANCO

Elanco Animal Health Incorporated to amerykańska firma zajmująca się zdrowiem zwierząt, a w swojej działalności skupiająca się na innowacyjnych produktach. W biurze tej firmy pracują ludzie w różnym wieku i o odmiennych potrzebach.

Głównym celem, jaki miał spełniać projekt biura, a następnie jego realizacja, to stworzenie przestrzeni do pracy, która połączy pracowników i ułatwi im codzienny dialog. Całość aranżacji tworzy intuicyjny podział funkcjonalny, elastyczność i przyjazny design, a także dużo roślin, które swoje miejsce znalazły na regałach Balma STEPPS.

Motywem przewodnim został błękit, który pełni główną rolę w systemie identyfikacji wizualnej marki. Motyw kanciastego rysunku posadzek wynika z nieregularnej formy budynku i ma za zadanie łączyć poszczególne przestrzenie.

W centralnej części biura znajduje się recepcja połączona ze strefą pracy wspólnej i wypoczynkowej. Aranżacja zawiera również nasze stoły konferencyjne SIMPLIC, stoły H2, biurka MIXT, szafy J_SYSTEM, parawany tapicerowane Balma PLUS, a także biurka G4 i S4 o niestandardowych formatach. Swoje miejsce znalazły także budki telefoniczne Framery i meble NOTI z kolekcji: Muse, Manta, le Monde, Roscco, Teddy bear i Clapp.

Cały projekt był realizowany już w czasach pandemii. Mimo widma opóźnień udało nam się w pełni zrealizować projekt, dzięki czemu pracownicy tej firmy mogą już w pełni korzystać z nowego biura. Takie wyzwania są dla nas czystą przyjemnością!

Meble z kolekcji: G4, J_SYSTEM, Balma STEPPS, SIMPLIC, MIXT, H2
58
0
Share

See also