Recommend a producer for the ArchiUp brands zone

Fill the form »
Kinnarps

Przestronne i eleganckie biuro firmy ProCardia Medical w Warszawie

Warszawa, Poland
Wnętrza biura firmy Procardia Medical są eleganckie...

Wnętrza biura firmy Procardia Medical są eleganckie i przytulne zarazem dzięki jasnej kolorystyce z elementami naturalnego drewna, które zostały zastosowane zarówno w wykończeniu mebli, jak i w okładzinach ściennych.

APOLLO

APOLLO

KINNARPS

Ergonomię pracy zapewniają fotele biurowe z serii Plus...

Ergonomię pracy zapewniają fotele biurowe z serii Plus oraz Capella, a także biurka z elektryczną regulacją wysokości z serii Oberon.

SPACE

SPACE

KINNARPS

EMBRACE

EMBRACE

KINNARPS

Plus[8]

Plus[8]

KINNARPS

OBERON

OBERON

KINNARPS

SKROMNA ELEGANCJA. Bone charakteryzuje się wyrazistym...

SKROMNA ELEGANCJA. Bone charakteryzuje się wyrazistym wzornictwem, emanując przy tym skromną elegancją dzieła sztuki. Wraz z niskim stolikiem z serii Fields tworzy przyjazną atmosferę, która wita gości wchodzących do biura.

BONE

BONE

KINNARPS

FIELDS

FIELDS

KINNARPS

Całości dopełniają wygodne fotele Koy i Primo w salach...

Całości dopełniają wygodne fotele Koy i Primo w salach konferencyjnych oraz Apollo w pokoju spotkań. Naturalna zieleń, barwne grafiki na ścianach oraz kolorowa przestrzeń wypoczynkowa stanowią elementy, które ożywiają aranżację utrzymaną w stonowanej palecie barw.

PRIMO

PRIMO

KINNARPS

COLT

COLT

KINNARPS

ERGONOMIA I ESTETYKA. Fotele Plus to ikona szwedzkiego...

ERGONOMIA I ESTETYKA. Fotele Plus to ikona szwedzkiego wzornictwa ergonomicznego. Biurka Oberon umożliwiają stworzenie funkcjonalnego środowiska pracy w prosty sposób i oferują rozwiązania techniczne ułatwiające realizację codziennych zadań.

SPACE

SPACE

KINNARPS

OBERON

OBERON

KINNARPS

Plus[8]

Plus[8]

KINNARPS

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego efektu. Wybór...

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego efektu. Wybór najlepszych designersko produktów i konsekwencja w doborze kolorystyki oraz użycie najwyższej jakości materiałów wykończeniowych doprowadziły do uzyskania efektownego, eleganckiego i bardzo komfortowego wnętrza” – podsumowuje Renata Grzegorzewska, Business Support Manager & Proxy w firmie ProCardia Medical.

CAPELLA

CAPELLA

KINNARPS

PRIMO

PRIMO

KINNARPS

HAL

HAL

KINNARPS

KOMFORT W TRAKCIE SPOTKAŃ. Krzesła konferencyjne Koy...

KOMFORT W TRAKCIE SPOTKAŃ. Krzesła konferencyjne Koy zapewniają wygodę nawet podczas długich spotkań. Regulowana baza umożliwia dostosowanie wysokości krzesła do potrzeb użytkownika, a kółka ułatwiają przesuwanie siedziska bez wzniecania zbędnego hałasu.

COLT

COLT

KINNARPS

Koy

Kinnarps

Przestronne i eleganckie biuro firmy ProCardia Medical w Warszawie

ProCardia Medical Sp. z o.o. jest wiodącym dystrybutorem wysokospecjalistycznego sprzętu medycznego w dziedzinach kardiologii i radiologii inwazyjnej, neuroradiologii oraz ortopedii. Firma działa od 2003 r., a jej misją jest pomoc w ratowaniu życia i zdrowia ludzkiego poprzez dostęp do najnowszej wiedzy, technologii oraz specjalistycznego sprzętu medycznego wraz z profesjonalną obsługą i serwisem.

W 2018 r. w związku z rozwojem firmy podjęto decyzję o powiększeniu dotychczasowego biura i magazynu. Projekt, który objął blisko 40 stanowisk pracy, kuchnię z jadalnią, pokój relaksu z aneksem kuchennym, salę konferencyjną i pokój spotkań oraz magazyn powierzono architektowi Mirosławowi Majkowskiemu, a wyposażenie przestrzeni firmie Kinnarps.

Więcej zdjęć i informacji na stronie https://www.kinnarps.pl/inspiracje/procardia-medical/

Brands in project:

1423
0
Share

See also