Recommend a producer for the ArchiUp brands zone Fill the form »
Shoper
Kinnarps logo
Kinnarps

Shoper

Aby zaoferować pracownikom dostęp do nowoczesnej przestrzeni...

Aby zaoferować pracownikom dostęp do nowoczesnej przestrzeni biurowej, klient zdecydował się na wysoki standard biurek z elektryczną regulacją wysokości z serii [P] oraz ergonomiczne fotele Claro.

Ergonomiczne stanowiska umożliwiają pracownikom częstą...

Ergonomiczne stanowiska umożliwiają pracownikom częstą zmianę pozycji. Pomagają w tym fotele biurowe Capella z mechanizmem FreeMotion zachęcającym ciało do ruchu oraz biurka sit-stand z serii Oberon.

Ważnym elementem biura jest kuchnia, przypominającą...

Ważnym elementem biura jest kuchnia, przypominającą nowoczesną kawiarnię, która jest nie tylko miejscem spożywania posiłków, lecz także spotkań wszystkich pracowników, wymiany informacji i współpracy.

Stoły szkoleniowe Trixagon i krzesła konferencyjne...

Stoły szkoleniowe Trixagon i krzesła konferencyjne 5000[cv] dzięki temu, że są wyposażone w kółka, tworzą niezwykle elastyczny duet. Pozwalają w łatwy sposób przeranażować przestrzeń i dostosować ją do do potrzeb spotkania.

Biuro zaprojektowane według nowoczesnych standardów,...

Biuro zaprojektowane według nowoczesnych standardów, służy dobrostanowi pracowników i architektonicznie niweluje bariery pomiędzy różnymi szczeblami organizacji.

Fields obejmuje meble wspierające nowoczesny styl pracy,...

Fields obejmuje meble wspierające nowoczesny styl pracy, stworzone z myślą o przestrzeni biurowej opartej na aktywności. Seria Fields umożliwia formowanie przestrzeni wspólnej, miejsc spotkań, odizolowanego obszaru wewnątrz pomieszczeń, kreatywnego środowiska pracy i przestrzeni zarówno z myślą o pracy grupowej, jak i indywidualnej.

Do dyspozycji pracowników pozostaje prawie 20 sal konferencyjnych,...

Do dyspozycji pracowników pozostaje prawie 20 sal konferencyjnych, dla większych i mniejszych grup. Zastosowanie różnorodnych paneli ściennych, sufitowych oraz ścianek biurkowych Vibe jest wyrazem troski o komfort akustyczny pracowników prowadzących częste rozmowy telefoniczne.

Shoper to właściciel najpopularniejszej w Polsce platformy e-commerce w modelu subskrypcyjnym (SaaS). Niedawno otwarte biuro firmy Shoper w biurowcu High 5ive w Krakowie zostało zaprojektowane przez Agatę Nowakowską z OOSTU.STUDIO i wyposażone przez firmę Kinnarps na podstawie analizy potrzeb przyszłych użytkowników.

Celem projektu było stworzenie nowoczesnej, ergonomicznej przestrzeni dopasowanej do nowego modelu pracy, odpowiadającej na aktualne potrzeby pracowników. Firmie Shoper zależało na stworzeniu biura, która w dobie pracy hybrydowej i zdalnej, będzie umożliwiało szybką rearanżację. Chodziło także o stworzenie środowiska pracy wspomagającego pracę projektową, kreatywne myślenie, otwartą komunikację oraz integrację członków zespołu.

Klientowi zależało, by zaproponować taki układ biura, w którym blisko 200 stanowisk pracy należących do poszczególnych działów jest podzielone strefami projektowymi i miejscami spotkań. Logiczny układ funkcjonalny pozwolił na rozmieszczenie zespołów w odpowiednich miejscach obiektu, zapewniając każdemu pracownikowi komfort pracy oraz dostęp do odpowiednich typów przestrzeni zgodnie z aktualnymi potrzebami.

Więcej zdjęć i pełny opis realizacji na stronie https://www.kinnarps.pl/inspiracje/shoper
Categories
Office buildings, Office Interiors
Brands in project
Kinnarps
529

Puławska 354/356, 02-819 Warszawa, Poland
+48 22 314 64 70-75
https://www.kinnarps.pl
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
Linkedin
Outlet Kinnarps
Share

See also

Mondi Polska


Office buildings, Architecture, , Cabinets, Interiors, Office Interiors

BRAIN EMBASSY MOKOTÓW – NEW LOCATION OPEN!


Halls, Interiors, , Office Interiors, Public Interiors

BIURO VOLVO GROUP TRUCKS POLAND


Office buildings, Architecture, , Cafes and Bars, Interiors, Office Interiors

NOKIA GARAGE WE WROCŁAWIU


Office buildings, Architecture, , Office Interiors, Interiors

BUDYNEK BIUROWY TASOMIX


Office buildings, Architecture, , Cabinets, Interiors, Office Interiors

Nowe biuro firmy Roquette - to, co w naturze najlepsze


Office buildings, Architecture, , Cabinets, Interiors, Office Interiors

PEOPLESCOUT A TRUEBLUE COMPANY – KRAKÓW OFFICES, POLAND


Showroom Kinnarps w biurowcu Pixel w Poznaniu


Office buildings, Architecture, , Office Interiors, Interiors