Recommend a producer for the ArchiUp brands zone

Fill the form »
KINNARPS

BIDROOM - biuro z duszą w sercu Krakowa

Rynek Główny, Kraków, Poland
Dla firmy Bidroom ergonomia była jednym z kluczowych...

Dla firmy Bidroom ergonomia była jednym z kluczowych czynników przy wyborze rozwiązań biurowych. Dlatego też wszystkie stanowiska pracy zostały wyposażone w regulowane biurka Serii P, które sprzyjają komfortowi i efektywności pracy oraz w ergonomiczne fotele biurowe Temo.

PRIM

PRIM

KINNARPS

SERIES[P]

SERIES[P]

KINNARPS

TEMO

TEMO

KINNARPS

Jednym ze sposobów na stłumienie pogłosu charakterystycznego...

Jednym ze sposobów na stłumienie pogłosu charakterystycznego dla wysokich pomieszczeń historycznej kamienicy, jest zastosowanie ścianek akustycznych montowanych do blatu z serii PRIM. System łączników ułatwia montaż oraz zmianę miejsca paneli, gdy zmienią się potrzeby biura.

PRIM

PRIM

KINNARPS

TEMO

TEMO

KINNARPS

SERIES[P]

SERIES[P]

KINNARPS

HANG OVER

Gotessons

W przestrzeni konferencyjnej zastosowano stół Nexus...

W przestrzeni konferencyjnej zastosowano stół Nexus Meeting oraz lampę Hood z czaszą wykonaną z filcu, która pochłania dźwięk.

NEXUS

NEXUS

KINNARPS

Hood

Atelje Lyktan

Wielofunkcyjne pomieszczenie "dinning room" pełni funkcję...

Wielofunkcyjne pomieszczenie "dinning room" pełni funkcję stołówki pracowniczej, a czasami zmienia się w salę spotkań lub salę do videokonferencji. Dodatkowo w tym pomieszczeniu znajduje się półotwarta przestrzeń do spotkań w kształcie domu, czyli miejsce, gdzie można swobodnie porozmawiać.

HUT

Gotessons

BIDROOM - biuro z duszą w sercu Krakowa

Aby nadążyć za szybkim wzrostem firmy, biuro Bidroom, zlokalizowane na krakowskim Rynku Głównym, musiało się powiększyć i przejść gruntowną modernizację. Ze względu na historyczny charakter budynku zadanie, przed którym stanęli architekci z biura projektowego Q+B ARCHITEKCI, wymagało dużej kreatywności i dbałości o najmniejsze szczegóły. Jednym z głównych wyzwań tego wnętrza była akustyka, dlatego przy projektowaniu i aranżacji powiększonego biura zostały zastosowane rozwiązania, które istotnie poprawią warunki pracy i zmniejszą poziom hałasu.

Więcej zdjęć i informacji na stronie https://www.kinnarps.pl/inspiracje/bidroom

Brands in project:

1367
0
Share

See also