Recommend a producer for the ArchiUp brands zone

Fill the form »
Pracownia Projektowa Milena Skalik

OGRÓD Z BRZOZAMI

Chrzanów, Poland

OGRÓD Z BRZOZAMI

Ogród zaprojektowany w formie nowoczesnej i geometrycznej, ale nie minimalistycznej. Kształt rabat należało dopasować do wytyczonego już kształtu nawierzchni z kostki brukowej i tarasu. Ogród w kolorystyce fioletów i bieli z delikatnymi akcentami różu.

Głównymi założeniami projektu było stworzenie reprezentacyjnej strefy frontowej – kwitnące rabaty wzdłuż chodnika i podjazdu z oświetleniem. Na dużej rabacie przy budynku znalazło się miejsce dla kolumnowego drzewa w otoczeniu turzyc i kulistych cisów. W ogrodzie nie mogło również zabraknąć miejsca na hortensje.

W południowej części ogrodu powstaną dwa tarasy – jeden na poziomie gruntu z miejscem na jacuzzi, a drugi na poziomie wyjścia z salonu. Tarasy zostaną otoczone roślinnością kwitnącą roślinnością. Na osi okna z jadalni powstanie rabata z niskim klonem palmowym. Z okien domu powstanie przepiękny widok na rabaty z brzozami w głębi ogrodu. W tej części spora przestrzeń została przeznaczona pod trawnik, na którym w przyszłości miejsce znajdzie strefa dla dzieci.

Software used:

Project software
  • SketchUp
Render engines
  • Lumion
153
0
Share

See also