Recommend a producer for the ArchiUp brands zone

Fill the form »
NELA JUST architektura wnętrz

Nowonarodzony dom

Poland

Nowonarodzony dom

Nowonarodzony dom na grudniowe święta

Z narodzinami nowego członka rodziny powstał pomysł na przeprowadzę do nowego domu, a z tym oczywiście związane są nowe wnętrza. Tak też powstał projekt na prezent świąteczny.

Metraż nie za duży, ale w sam raz dla 2+1

Z racji, że to właśnie dziecko gra tu pierwsze skrzypce, to też inaczej należy zaprezentować ten projekt - zaczynając od pokoju córki. Zlokalizowany na poddaszu - nowoczesny, przytulny, z odrobiną dziewczęcego różny i gwieździstym skosem. Wiele noworodkowi nie trzeba przez najbliższych parę miesięcy, ale za to mamie należy się odrobina wygody w postaci obszernego fotelu z podnóżkiem. Oczywiście funkcjonalność pokoju dziecięcego została przemyślała w taki sposób, aby zmieniał się wraz z wiekiem pociechy. Gdy trochę dorośnie miejsce łóżeczka zajmie komoda, a fotel zastąpi pełnowymiarowe łóżko dzięki czemu przy regale zostanie wygospodarowany kącik do zabawy.

"W każdym kątku po dzieciątku"

Salon, kuchnia i jadalnia, to główna przestrzeń, w której spędza się najwięcej czasu. Zostały zaprojektowane nowocześnie z dobrym doświetleniem w postali ciekawych, czarnych lamp. Jednak tutaj też nie mogło zabraknąć specjalnie przygotowanego miejsca dla najmłodszego członka rodziny. Przestrzeń pod schodami idealnie wpasowała się na zaadaptowanie jej na dziecięcą kryjówkę. Newralgiczne elementy zostały zabezpieczone miękkimi, tapicerowanymi panelami. Regał zapewnia wiele miejsca na różne zabawki, a ściana jest przygotowana do pisania po niej kredą i przyczepiania magnesów. Co najważniejsze - z wygodniej kanapy rodzice będą mieli swoją pociechę cały czas na oku.

Brands in project:

Software used:

Render engines
  • V-Ray
1489
0
Share

See also