Recommend a producer for the ArchiUp brands zone

Fill the form »
KINNARPS

OTICON - WOKÓŁ DŹWIĘKU

Biurowiec Q22, Warszawa, Poland
Krzesła i stoły konferencyjne na kółkach pozwalają...

Krzesła i stoły konferencyjne na kółkach pozwalają łatwo przearanżować przestrzeń. Dzięki temu sala konferencyjna może zostać szybko dostosowana do potrzeb uczestników spotkania.

5000[CV]

5000[CV]

KINNARPS

FOLDEX

FOLDEX

KINNARPS

Fotele biurowe Plus umożliwiają aktywne siedzenienie,...

Fotele biurowe Plus umożliwiają aktywne siedzenienie, które jest niezbędne do zachowania ergonomicznej postawy ciała podczas pracy siedzącej.

Plus[8]

Plus[8]

KINNARPS

OBERON

OBERON

KINNARPS

Aranżacja biura Oticon stanowi odzwierciedlenie globalnych...

Aranżacja biura Oticon stanowi odzwierciedlenie globalnych standardów marki. Oprócz open space, pracownicy mają do dyspozycji duże sale konferencyjne, a także niewielkie salki spotkań.

PRIMO

PRIMO

KINNARPS

OBERON

OBERON

KINNARPS

Salki spotkań – stoły konferencyjne Oberon marki Kinnarps...

Salki spotkań – stoły konferencyjne Oberon marki Kinnarps oraz krzesła Primo marki Skandiform.

PRIMO

PRIMO

KINNARPS

OBERON

OBERON

KINNARPS

W biurze nie zabrakło też dużej, nowoczesnej kuchni...

W biurze nie zabrakło też dużej, nowoczesnej kuchni w stylu skandynawskim. Kuchnia - stoły Madison marki Johanson Design, krzesła Neo Lite marki Materia i hokery Deli marki Skandiform.

NEO

NEO

KINNARPS

DELI

DELI

KINNARPS

Wnętrza biura firmy Oticon, które zostały zaprojektowane...

Wnętrza biura firmy Oticon, które zostały zaprojektowane w minimalistycznym stylu, zachwycają prostotą form, stonowaną kolorystyką i przemyślaną funkcjonalnością. Dominantę kolorystyczną stanowi biel, która zapewnia pomieszczeniom lekkość i przestrzenność. Przełamana została barwą naturalnego drewna i soczystą zielenią roślin. Dobór kolorów i szlachetnych materiałów jest nieprzypadkowy – takie połączenie pozytywnie wpływa na samopoczucie pracowników i ich efektywność.p

PRIMO

PRIMO

KINNARPS

OBERON

OBERON

KINNARPS

Niezwykle ważną kwestią podczas tworzenia nowej przestrzeni...

Niezwykle ważną kwestią podczas tworzenia nowej przestrzeni biurowej firmy Oticon była ergonomia. Stanowiska pracy zostały wyposażone w najwyższej jakości meble marki Kinnarps - fotele z serii Plus z zagłówkiem oraz biurka Oberon z elektryczną regulacją wysokości, dzięki którym w każdej chwili pracownicy mają możliwość zmiany pozycji pracy z siedzącej na stojącą. Całości dopełniają odpowiednio pod względem akustycznym zaprojektowane sale konferencyjne i miejsca spotkań.

Plus[8]

Plus[8]

KINNARPS

OTICON - WOKÓŁ DŹWIĘKU

Oticon jest jedną ze spółek należących do grupy Demant - światowego lidera w produkcji, sprzedaży oraz projektowaniu urządzeń diagnostycznych i aparatów słuchowych. Firma oferuje najwyższej jakości urządzenia wspomagające słyszenie, wykorzystujące najbardziej zaawansowane rozwiązania techniczne i audiologiczne zgodnie z globalną misją marki Oticon, którą jest zapewnienie komfortu życia osobom niedosłyszącym oraz pomocy w rozwijaniu ich potencjału.

Głównym założeniem projektu biura Oticon zajmującego 5 piętro w warszawskim biurowcu Q22 było stworzenie lekkiej i funkcjonalnej aranżacji, która uwzględnia potrzeby pracowników i zapewnia im komfortowe warunki pracy. Ze względu na specyfikę działalności firmy wiodącym motywem biura jest dźwięk.

Więcej zdjęć i informacji na stronie: https://www.kinnarps.pl/inspiracje/oticon/

Brands in project:

1455
0
Share

See also