Recommend a producer for the ArchiUp brands zone

Fill the form »
ANIEA

Dom dla dwójki z dużym psem

Gdańsk, Poland
Categories:Bathrooms | Bedrooms | Rooms

Dom dla dwójki z dużym psem

Projekt aranżacji wnętrza domu jednorodzinnego na obrzeżach Gdańska.

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego, tzw nowoczesnej stodoły, miał na celu stworzenie wygodnej, jasnej przestrzeni dla dwojga z dużym psem z takim zaaranżowaniem umeblowania aby wnętrze otwierało się na ogród i widoczną za oknami ścianę lasu.

Wnętrze zdominowały jasne kolory: biel ścian, naturalny odcień dębiny, sklejki liściastej oraz akcenty w postaci barwionej na ciemno sklejki. Uzupełnienie stanowi zieleń i jej ciepły kolor ożywiający wnętrze.

Otwarty plan parteru z wysokim sufitem to przestrzeń mieszcząca salon, jadalnię i kuchnię. Poza oczywiście garażem, wiatrołapem, kotłownią i gościnną toaletą. Każda z części otwartego planu posiada widok na ogród. Część salonowa zorganizowana jest wokół modułowej kanapy ustawionej pośrodku. Daje ona możliwość obserwacji z niej i widoków za oknem i osób w kuchni czy oglądania telewizji. Kuchnia zaś rozplanowana została wokół wyspy. Większość mebli to meble na wymiar, w formie zabudów stolarskich.

Piętro to część sacrum domu z pracownią, sypialniami i łazienkami. Tu także dominuje jasna kolorystyka i naturalny odcień dębu. Sypialnia główna połączona jest komodą na szerokość całej ściany z garderobą. Do salonu kąpielowego prowadzą suwane drzwi a wewnątrz, przy wannie zaprojektowano zieloną, żywą ścianę umilającą kąpiele.

Projekt: 2021;

Status: w trakcie realizacji;

Powierzchnia domu: ok 150m2;

Lokalizacja: Gdańsk, Polska.

Brands in project:

Software used:

Project software
  • AutoCAD
  • Cinema 4D
Render engines
  • Corona Render
207
0
Share

See also