Recommend a producer for the ArchiUp brands zone

Fill the form »

PRACOWNIA 88 architekt Adam Tkocz

About Us

Pracownia 88 z siedzibą w Żorach (woj. śląskie) to autorska pracownia architektoniczna z doświadczeniem projektowym przy projektach komercyjnych i prywatnych o małej i dużej skali. Trzon pracowni tworzy para architektów o różnym doświadczeniu zawodowym.

mgr inż. arch. Agata Tkocz – absolwent Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach, dyplom 2014

mgr inż. arch. Adam Tkocz – absolwent Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej, dyplom 2013/ Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej – 2016/ czynny członek Izby Architektów RP

PODEJŚCIE:
Do każdego inwestora podchodzimy indywidualnie. Nie narzucamy swojego zdania, a skupiamy się na potrzebach i uwarunkowaniach. Każdy projekt rozpoczynamy od szczegółowej analizy potrzeb oraz dogłębnego badania uwarunkowań działki. Eksplorujemy wszelkie możliwe koncepcje projektowe w celu zapewnienia optymalnego projektu. Lubimy wyzwania projektowe. Trudne działki, niestandardowe pomysły i wymagania inwestorów są dla nas motorem do działania. Nie jesteśmy związani żadnym stylem architektonicznym. Projektując budynki jednocześnie myślimy o jego wnętrzu tworząc harmonię pomiędzy bryłą budynku, a jego wnętrzem. Wierzymy, że dobra architektura przynosi radość.

Share

Contact

44-240 Żory, Poland
503773400
Send message