Recommend a producer for the ArchiUp brands zone

Fill the form »

Espiro Interior

About Us

Obszar działalności Espiro Property stanowi część realizacyjna, czyli kompleksowa budowa domu do stanu surowego bądź deweloperskiego, na terenie całego kraju. Budowa domu do stanu surowego otwartego obejmuje wymurownie ścian, instalację kominów, wylanie schodów wewnętrznych i wykonanie więźby dachowej wraz z pokryciem. Stan surowy zamknięty jest rozszerzony o montaż okien i drzwi zewnętrznych. Prace w zakresie stanu deweloperskiego to rozprowadzenie instalacji elektrycznychwod-kan i C.O., wykonanie tynków wewnętrznych, wylanie posadzek, ocieplenie poddasza i prace elewacyjne.

Przejmujemy wszystkie obowiązki związane z procesem budowy domu, ograniczając zaangażowanie naszych Inwestorów jedynie do wykonywania odbiorów poszczególnych etapów prac. Zdejmujemy ciężarobowiązek ciągłego nadzoru nad prowadzonymi robotami budowlanymi dzięki czemu Inwestor może skupić się na przyjemniejszej części budowy - planowaniu wykończenia wnętrza i doboru elementów ozdobnych.

Dział Espiro Interior zajmie się wykończeniem wnętrz, co jest finalnym etapem realizacji wymarzonego domu. Pomoże przygotować wnętrze, które odzwierciedli Twój charakter zapewniając przy tym komfort codziennego użytkowania.

Share

Contact

Radzymińska 230, 03-674 Warszawa, Poland
792255655
Send message