Konkurs "Radical Design" - wygraj nagrody za ponad 20 000 PLN.

Find out more

Recommend a producer for the ArchiUp brands zone

Fill the form »

DomowoNastrojowo

About Us

  • Projektowanie wnętrz to moja pasja, którą realizuję z wielkim zaangażowaniem.
  • Najważniejsze jest dla mnie zadowolenie klienta z pięknego ale jednocześnie funkcjonalnego wnętrza, które tworzę w oparciu o Jego potrzeby. Uważam, że prostota połączona z elegancją to klucz do stworzenia klimatycznego i nastrojowego wnętrza do którego zawsze będzie chciał wracać.
  • Dlatego tworzę realne do wykonania projekty, tak aby finalnie spełniały oczekiwania klientów pod każdym względem. Dbam przy tym o szczegóły przy doborze odpowiednich materiałów wykończeniowych i elementów wystroju.
  • Służę pomocą i nieograniczoną konsultacją oraz aktywnie uczestniczę w realizacji projektu na każdym etapie inwestycji. Proponuję kilka koncepcji projektu i propozycji materiałów, tak aby klient dokonał najlepszego dla siebie wyboru. Zmiany w projekcie wprowadzam bezpłatnie na każdym etapie inwestycji.

Jeśli zastawiasz się nad zatrudnieniem projektanta wnętrz i nad tym, czy przyniesie Ci to realne korzyści (oszczędność czasu i pieniędzy), zapytaj mnie o koncepcję układu funkcjonalnego (2-3 warianty do wyboru - rysunek czarno-biały 2D). W ten sposób niewielkim kosztem otrzymasz pomoc niezbędną w przyszłym zaprojektowaniu Twoich wnętrz lub zdecydujesz o podjęciu dalszej współpracy ze mną.

Share