Konkurs "Radical Design" - wygraj nagrody za ponad 20 000 PLN.

Find out more

Recommend a producer for the ArchiUp brands zone

Fill the form »

Jesteśmy lokalnym (Wrocławskim), producentem tapet, drukowanych w ekologicznej technologii lateksowej. Posiadamy w ofercie tapety samoprzylepne winylowe, flizelinę gładką  oraz winyl na flizelinie o strukturze lnu, betonu, piasku oraz srebrnego / złotego i miedzianego lnu. 

Technologia druku lateksowego charakteryzuje się bezwonnością, odpornością na zarysowania i działanie promieni UV. Ponadto tapety winylowe są wodoodporne, zmywalne, w pełni kryjące – można montować jedna na drugą, łatwe w montażu i demontażu, plamoodporne, posiadają atesty niepalności oraz bezpieczeństwa stosowania w placówkach użytku publicznego jak szkoły, szpitale i przedszkola. 

Wszystkie nasze wzoru projektowane są przez naszych grafików i charakteryzują się unikalnością i niepowtarzalnością. Jako producent mamy możliwość dowolnej personalizacji każdego z naszych wzorów pod kątem koloru, rozmiaru i gęstości wzoru. Ponadto projektujemy wzory na zamówienie klienta lub drukujemy z plików własnych klientów. Wszystkie tapety produkujemy na wymiar ściany klienta, dlatego też nie zachodzi tutaj zjawisko powtarzalności wzoru co 1,5m i wyrzucania materiału do śmieci. Klient kupuje dokładnie tyle tapety ile potrzeba na oklejenie jego ściany. 

Share

Projects

Products

 1. Raw Ombre
  Images
  Images
  2
 2. Ombre Beige&Blue
  Images
  Images
  2
 3. Prairie Noire
  Images
  Images
  2
 4. Kusuma
  Images
  Images
  1
 5. Light Allure
  Images
  Images
  2
 6. Roses cream
  Images
  Images
  1
 7. Obsession
  Images
  Images
  1
 8. Sublime
  Images
  Images
  1
 9. Peony Saturated
  Images
  Images
  1
 10. Georgious
  Images
  Images
  1
 11. Jungle
  Images
  Images
  2
 12. Zimowy las szare tło
  Images
  Images
  1
Last generated at 2021-02-24 22:10:45