Recommend a producer for the ArchiUp brands zone Fill the form »
Wall Art
Wall Art

Wall Art

Jesteśmy lokalnym (Wrocławskim), producentem tapet, drukowanych w ekologicznej technologii lateksowej. Posiadamy w ofercie tapety samoprzylepne winylowe oraz winyl na flizelinie o strukturze betonu, linen, brush, craft, stucco oraz rustic

Technologia druku lateksowego charakteryzuje się bezwonnością, odpornością na zarysowania i działanie promieni UV. Ponadto tapety winylowe są wodoodporne, zmywalne, w pełni kryjące – można montować jedna na drugą, łatwe w montażu i demontażu, plamoodporne, posiadają atesty niepalności oraz bezpieczeństwa stosowania w placówkach użytku publicznego jak szkoły, szpitale i przedszkola. 

Wszystkie nasze wzoru projektowane są przez naszych grafików i charakteryzują się unikalnością i niepowtarzalnością. Jako producent mamy możliwość dowolnej personalizacji każdego z naszych wzorów pod kątem koloru, rozmiaru i gęstości wzoru. Ponadto projektujemy wzory na zamówienie klienta lub drukujemy z plików własnych klientów. Wszystkie tapety produkujemy na wymiar ściany klienta, dlatego też nie zachodzi tutaj zjawisko powtarzalności wzoru co 1,5m i wyrzucania materiału do śmieci. Klient kupuje dokładnie tyle tapety ile potrzeba na oklejenie jego ściany. 

Rafała Wojaczka 3J, 51-169 Wrocław, Poland
https://wallart.com.pl/pages/kontakt-1
https://wallart.com.pl
Facebook
Instagram
YouTube
Pinterest
Share

Projects

Kolekcja Kids


Houses, Architecture, Schools and kindergartens, Children's Rooms, Interiors

Kolekcja Young


Houses, Architecture, Children's Rooms, Interiors, Rooms

Kolekcja Geometric


Houses, Architecture, Salons, Interiors, Rooms

Kolekcja Modern


Houses, Architecture, Salons, Interiors, Rooms

Kolekcja Classic


Houses, Architecture, Salons, Interiors, Rooms

Kolekcja Raw


Salons, Interiors, Bedrooms, Rooms

Kolekcja Noire


Salons, Interiors, Bedrooms, Rooms

Products