Recommend a producer for the ArchiUp brands zone Fill the form »
Wall Art
Wall Art

Wall Art

Jesteśmy lokalnym (Wrocławskim), producentem tapet, drukowanych w ekologicznej technologii lateksowej. Posiadamy w ofercie tapety samoprzylepne winylowe oraz winyl na flizelinie o strukturze betonu, linen, brush, craft, stucco oraz rustic

Technologia druku lateksowego charakteryzuje się bezwonnością, odpornością na zarysowania i działanie promieni UV. Ponadto tapety winylowe są wodoodporne, zmywalne, w pełni kryjące – można montować jedna na drugą, łatwe w montażu i demontażu, plamoodporne, posiadają atesty niepalności oraz bezpieczeństwa stosowania w placówkach użytku publicznego jak szkoły, szpitale i przedszkola. 

Wszystkie nasze wzoru projektowane są przez naszych grafików i charakteryzują się unikalnością i niepowtarzalnością. Jako producent mamy możliwość dowolnej personalizacji każdego z naszych wzorów pod kątem koloru, rozmiaru i gęstości wzoru. Ponadto projektujemy wzory na zamówienie klienta lub drukujemy z plików własnych klientów. Wszystkie tapety produkujemy na wymiar ściany klienta, dlatego też nie zachodzi tutaj zjawisko powtarzalności wzoru co 1,5m i wyrzucania materiału do śmieci. Klient kupuje dokładnie tyle tapety ile potrzeba na oklejenie jego ściany. 

Rafała Wojaczka 3J, 51-169 Wrocław, Poland
https://wallart.com.pl/pages/kontakt-1
https://wallart.com.pl
Instagram
Facebook
Pinterest
YouTube
Share

Projects

Kolekcja Kids


Houses, Architecture, , Schools and kindergartens, Children's Rooms, Interiors

Kolekcja Young


Houses, Architecture, , Children's Rooms, Interiors, Rooms

Kolekcja Geometric


Houses, Architecture, , Salons, Interiors, Rooms

Kolekcja Modern


Houses, Architecture, , Salons, Interiors, Rooms

Kolekcja Classic


Houses, Architecture, , Salons, Interiors, Rooms

Kolekcja Raw


Salons, Interiors, , Bedrooms, Rooms

Kolekcja Noire


Salons, Interiors, , Bedrooms, Rooms

Products