Recommend a producer for the ArchiUp brands zone Fill the form »
SEMMELROCK STEIN + DESIGN SP Z O O
SEMMELROCK STEIN + DESIGN SP Z O O

SEMMELROCK STEIN + DESIGN SP Z O O

Jesteśmy wiodącym dostawcą wysokiej jakości kostek brukowych, płyt i systemów ogrodzeń. Jesteśmy liderem we wdrażaniu nowych technologii i unikatowych produktów. Działamy z sukcesami na rynku polskim od 2003 roku. Obecnie posiadamy pięć zakładów produkcyjnych: w Kołbieli, Gnatowicach, Gliwicach, Oławie i w Gdyni, gdzie łącznie zatrudniamy ponad 350 pracowników. Nasze produkty oferujemy w całej Polsce za pośrednictwem rozbudowanej sieci dystrybucji.

Misja

Jesteśmy tam, gdzie są ludzie. Od ponad pięćdziesięciu lat jest to podstawą naszej misji, którą konsekwentnie będziemy kontynuować przez następne dekady. Najlepszymi innowatorami są Ci, którzy mają silną motywację do kreowania i działania. A naszą pasją jest tworzenie nawierzchni betonowych. My po prostu czujemy „Passion for paving”.

Filozofia

Myśl globalnie, działaj lokalnie. Odpowiedzialność i troska o klientów, pracowników i środowisko to codzienna praktyka naszej firmy. Krajowa produkcja, lokalni dostawcy komponentów, możliwie krótkie trasy transportu, to elementy gwarantujące optymalną dostępność produktów, obsługę i wsparcie odbiorców, a także ochronę środowiska w procesie produkcji.

Duch przedsiębiorczości

Pracownicy Semmelrock Stein + Design składają propozycje usprawnień i podnoszą wydajność. Działają jak „przedsiębiorcy w przedsiębiorstwie” w ramach własnej odpowiedzialności. Postępują konsekwentnie, z zaangażowaniem, ukierunkowani są na przyszłość i uzyskiwanie wyższych dochodów. Zatrudniamy ludzi, którzy myślą elastycznie, są otwarci na nowe wyzwania oraz potrafią odnaleźć się na nowych stanowiskach pracy. Wierzymy w siłę kreatywnej swobody i wspieramy rozwój przedsiębiorczości. 

Odpowiedzialność

Jesteśmy partnerem godnym zaufania, który dotrzymuje danego słowa pracownikom, klientom, akcjonariuszom i partnerom. Zobowiązujemy się do przestrzegania norm, standardów i przepisów prawa obowiązujących w kraju naszego działania. 

Odpowiedzialność za regiony

Działając w Europie przejmujemy także odpowiedzialność za daną strefę. Zatrudniamy ludzi z danego regionu, którzy najlepiej znają swój kraj i specyfikę rynku. Źródłem naszej siły są kompetencje osób, które dla nas pracują.  

Jakość

Koncentrujemy się na naszych najmocniejszych stronach, badaniach, rozwoju, produkcji i aranżacji nawierzchni wysokiej jakości. Dzięki temu stale się rozwijamy. Jakość może zaoferować tylko ten, kto nieustannie poszerza swoją wiedzę. Systematycznie poddajemy próbom nasze procesy i ich przebieg. Naszą ambicją jest bycie coraz lepszym. Jest to ciężka praca. Praca nad produktem. Praca nad sobą samym.


Człowieczeństwo

Naszych klientów, partnerów i pracowników traktujemy z szacunkiem i zaufaniem. Jesteśmy otwarci na uwagi, udzielamy jasnych informacji, zachęcamy do stawiania pytań i odpowiadamy na nie, a także wysłuchujemy słów krytyki i szukamy kompromisowych rozwiązań. Korzystamy z siły zespołu i z siły jego poszczególnych członków. U nas każdy ma prawo do dzielenia się swoimi pomysłami każdego dnia, a jego zdanie zostaje wysłuchane z uwagą. Każdy ma możliwość wniesienia własnego wkładu w udoskonalenie produktów i działań.

Różnorodność

Istniejemy po to, aby tworzyć produkty i nowe pomysły. Ich różnorodność uzupełniają: fachowe doradztwo, nowe idee, zdobywana wiedza. W naszej pracy wykorzystujemy międzynarodowe doświadczenia poszczególnych regionów. Szanując lokalną kulturę i uwarunkowania wciąż zdobywamy nową wiedzę.

Dynamika

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które szybko się rozwija i posiada szczególną zaletę, jaką jest umiejętność dostosowania się do stale zmieniających się warunków. Realizujemy nowe trendy we wzornictwie produktów. Jesteśmy pionierami innowacyjnych rozwiązań.

Historia Semmelrock

W 1958 roku, dwudziestojednoletni Wolfgang Semmelrock, spełnił swoje marzenie i zbudował zakład produkcji kostek betonowych, na działce swojego ojca w Klagenfurcie. Firma Semmelrock & Co, zatrudniająca pięciu robotników i jednego pracownika biurowego, początkowo produkowała kręgi betonowe i pustaki. W latach siedemdziesiątych nastąpił gwałtowny rozwój gospodarki austriackiej, a do rozwijającego się przedsiębiorstwa dołączył brat Wilifired Semmelrock. W tych czasach rozpoczęto produkcję m.in. płyt płukanych. Przez kolejne dwie dekady firma Semmelrock budowała swoją silną pozycję na rynku austriackim. W roku 1996 Grupa Wienerberger nabyła 75% udziałów w spółce i od tego momentu zaczęła się ekspansja na rynku Europy Południowo – Wschodniej. Pierwszy zagraniczny zakład powstał w 1997 roku na Węgrzech. Dzisiaj Semmelrock Stein+Design należy w 100% do Grupy Wienerberger, a w Europie, w 8 krajach pracuje 15 naszych zakładów.

ul. 1 Maja 6, 05-340 Kołbiel, Poland
25 756 21 00
http://www.semmelrock.pl
Share

Projects

Elementy uzupełniające


Possessions, Landscape, Paths

AirPave


Gardens, Landscape, Possessions

Kostka brukowa


Houses, Architecture, Gardens, Landscape, Possessions

Products