Recommend a producer for the ArchiUp brands zone Fill the form »
MCJ
MCJ

MCJ

Oferta firmy MCJ to bogaty zbiór sprytnych i eleganckich rozwiązań dla  fanów dobrych wnętrz. Lustra, biokominki, oświetlenie, oraz cieszące się rosnącą popularnością schowki łazienkowe sprawiają, że codzienne życie staje się piękne i dobrze zorganizowane.

Własna linia produkcyjna, wyposażona w nowoczesny sprzęt do obróbki szkła i stali nierdzewnej, pozwala nam na ulokowanie całej produkcji w Polsce, co daje możliwość realizacji indywidualnych zamówień.

Nasze lustra cechuje szeroki wybór kształtów, rozmiarów oraz wzornictwa, dzięki czemu odnajdą się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych. Kluczowe znaczenie mają detale, dlatego szczególną uwagę poświęcamy im już na etapie projektowania i doboru materiałów.

Do produkcji luster używamy szkła renomowanej firmy AGC. Dla szczególnie wymagającego klienta powstała linia EXCLUSIVE, która została wykonana z najwyższej jakości szkła CRISTAL VISION.

W łazience ważna jest nie tylko wygoda użytkowania, ale i estetyka. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, w naszej ofercie znalazły się funkcjonalne szafki i półki,  w wersji wnękowej oraz naściennej, które pomogą w przechowywaniu i utrzymaniu porządku. Schowki łazienkowe na szczotkę WC i papier toaletowy to dyskretna i elegancka propozycja dla Twojej łazienki!

Produkty łazienkowe MCJ projektowane są tak, aby umożliwić klientowi stworzenie kompozycji o spójnej kolorystyce i wykończeniu. Prosty montaż jest dodatkowym atutem naszych produktów.

Sumińska 2a, 44-293 Szczerbice, Poland
+48 32 423 45 44
https://mcj.istore.pl
Facebook
Instagram
Share

Projects

Biokominki


Salons, Interiors, Rooms

Oświetlenie ogrodowe


Gardens, Landscape

Akcesoria łazienkowe


Bathrooms, Interiors

Półki


Bathrooms, Interiors

Oświetlenie


Bathrooms, Interiors, Salons

Lustra


Salons, Interiors, Rooms

Products