Recommend a producer for the ArchiUp brands zone Fill the form »
BREM
BREM

BREM

Jesteśmy producentem ekskluzywnych grzejników dekoracyjnych, który przede wszystkim stawia na poziom oferowanych produktów. Wykonanie z najwyższej jakości materiałów, dbałość o szczegóły, a także współpraca ze światowej klasy projektantami, sprawia, że nasze grzejniki dekoracyjne z grupy premium są nowoczesne, eleganckie i dopasowują się do każdego wnętrza, tworząc go niezwykle stylowym.

Dzięki BREM grzejnik jest nie tylko obiektem, który służy ogrzaniu pomieszczenia, ale także dekoracją, mogącą tworzyć i dzielić każdą przestrzeń, za sprawą szerokiej gamy rozmiarów.

Jesteśmy producentem grzejników, który w swojej ofercie posiada również możliwość stworzenia grzejnika dekoracyjnego na miarę, dzięki czemu nasze produkty mogą spełnić specyficzne potrzeby wnętrza, a także oczekiwania każdego Klienta. Produkowane przez nas grzejniki dekoracyjne są zatem nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne.

Jesteśmy producentem grzejników dekoracyjnych pokojowych oraz łazienkowych klasy premium w różnych wzorach i rozmiarach. Oferujemy grzejniki w 80 kolorach zarówno satynowych, metalicznych, jak i połyskujących, a także eleganckie grzejniki o chromowanym wykończeniu, nadające wnętrzu niespotykanego stylu.

ul.Bartycka 24/26 pawilon 211, 00-716 Warszawa, Poland
+48 790 440 447
http://www.brem.pl
Facebook
Share

Projects

CROSS - QUAR RADIATORS


Bathrooms, Interiors,

PANELS BREM'ART RADIATORS


Dining rooms, Interiors, , Bathrooms, Salons

THIN PIPES RADIATORS


Dining rooms, Interiors, , Salons

LUX BREM'ART RADIATORS


Salons, Interiors,

TECNIC RADIATORS


Bathrooms, Interiors, , Salons, Rooms

LAME RADIATOR


Salons, Interiors, , Rooms

Cross - Quar Radiatos


Bathrooms, Interiors, , Rooms

Products