Recommend a producer for the ArchiUp brands zone Fill the form »
Wertykalni
Wertykalni

Wertykalni

‚Wpływamy na szczęście, zdrowie i jakość pracy, wprowadzając naturę do biur  wspartą najnowszą technologią’ Beata Dziedzic CTO 4Nature System

Dostarczamy innowacyjne zielone rozwiązania do wnętrz biurowych. Współpracujemy z biurami projektowymi i wykonawczymi w Polsce.

Odpowiadamy na wyzwania przyszłości wprowadzając żywe rośliny do wnętrz z myślą o potrzebach współczesnego człowieka. Oferujemy ogrody wertykalne: zielone ściany z roślin i mchów oraz modułowe meble z żywymi roślinami. Nasze produkty wsparte są autorską technologią 4Nature System – systemem automatycznego nawadniania i sterowania, dzięki czemu pielęgnacja roślin jest ograniczona do minimum. 

W 2018 roku zostaliśmy uhonorowani nagrodą Certyfikat Dobry Wzór za usługę 4Nature System za połączenie dobrego designu, natury i zaawansowanej technologii. Modularny  system ogrodów wertykalnych wykonane są z tworzywa sztucznego z recyclingu, połączone systemem nawadniania i inteligentnym sterowania ogranicza pielęgnację roślin  do minimum.Jest to  pierwsze tego typu w Polsce rozwiązanie i jest odpowiedzią na potrzebę wprowadzenia natury do przestrzeni pracy.

Od roku 2018 działamy aktywnie na rzecz zrównoważonego rozwoju w strukturach PLGBC wspierając tworzenie eko-eko-budynków i eko-miast.

ul. Kolejowa 15/17, 01-217 Warszawa, Poland
+48 513 168 559
http://www.4naturesystem.com
LinkedIn
Facebook
Share

Projects

Mech leśny i chrobotek reniferowy


Apartments, Architecture, , Office buildings, Public Buildings

Zielone ściany z roślin


Industrial buildings, Architecture, , Restaurants, Public Buildings

Products