Hersteller zur Markenzone ArchiUp empfehlen Fragebogen ausfüllen »
Szkoła Rosenberg
Kinnarps logo
Kinnarps

Szkoła Rosenberg

Wszystkie przestrzenie w szkole zostały dokładnie przemyślane...

Wszystkie przestrzenie w szkole zostały dokładnie przemyślane i zaplanowane tak, aby wspomagać różne formy nauki. Tutaj przestrzeń do przechowywania została wyposażona w miękkie poduszki i tworzy zaciszny kącik. Ścianka dźwiękochłonna Vibe na kółkach została wyposażona w tablicę, którą nawet mali uczniowie mogą przesuwać tam, gdzie jej potrzebują.

Korytarze zostały urządzone tak, aby wspierać nieformalne...

Korytarze zostały urządzone tak, aby wspierać nieformalne uczenie się. Sofa Monolite tworzy tu przytulny pokój w pokoju, a pufy Fields i siedzisko w kształcie piłki Boullé umożliwiają uczniom zmianę pozycji ciała.

Najlepsze połączenie funkcji i wzornictwa, by stworzyć...

Najlepsze połączenie funkcji i wzornictwa, by stworzyć dobre środowisko akustyczne. Ciche, mobilne szafki z dźwiękochłonnymi oparciami ułatwiają stworzenie pomieszczenia w pomieszczeniu, gdy pojawia się taka potrzeba. Dźwiękochłonne blaty z marmoleum są również odporne na zabrudzenia. Tapicerowane krzesła poprawiają warunki akustyczne, przyczyniają się do większego komfortu i sprawiają, ze pomieszczenie jest bardziej przytulne. Wytrzymała tkanina Rustico z Kinnarps Colour Studio jest przystosowana do intensywnego użytkowania, a wielobarwny splot sprawia, że jest odporna na zabrudzenia.

Wszystkie korytarze i przestrzenie wspólne są sprytnie...

Wszystkie korytarze i przestrzenie wspólne są sprytnie umeblowane tak, aby służyły jako miejsca do nauki. Siedziska na stelażu tworzą przytulną przestrzeń, a sztaplowane stołki Frisbee można szybko wynieść, aby uzyskać dodatkowe miejsce do siedzenia.

Wszystkie sale lekcyjne posiadają zróżnicowane umeblowanie...

Wszystkie sale lekcyjne posiadają zróżnicowane umeblowanie i funkcjonalne magazynki.

Dźwiękochłonne ścianki Vibe w stołówce można łatwo...

Dźwiękochłonne ścianki Vibe w stołówce można łatwo przesunąć tam, gdzie są potrzebne. Zapewniają przytulność w jednej z najbardziej otwartych stref szkoły.

Za pomocą szaf Space oraz dźwiękochłonnych paneli Vibe...

Za pomocą szaf Space oraz dźwiękochłonnych paneli Vibe podwieszanych do sufitu pomieszczenie, w którym pracownicy spędzają przerwy w pracy, zostało podzielone na różne strefy. Montowane na ścianach panele dźwiękochłonne z półkami z tej samej serii służą również jako elementy dekoracyjne.

We wszystkich salach lekcyjnych znajdują się stoły...

We wszystkich salach lekcyjnych znajdują się stoły Origo o różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu można łatwo zaaranżować klasę w sposób, który sprzyja aktualnej sytuacji dydaktycznej.

Założeniem wyjściowym projektu szkoły Rosenberg było...

Założeniem wyjściowym projektu szkoły Rosenberg było przekonanie, że środowisko fizyczne i jego wygląd wpływają na samopoczucie i efektywność zarówno uczniów, jak i pracowników. Dlatego też władze miasta i jego pracownicy położyli duży nacisk na przeprowadzenie solidnych prac przygotowawczych w celu określenia rzeczywistych potrzeb oraz identyfikacji, które rozwiązania aranżacyjne najlepiej je zaspokoją.

ŚRODOWISKO EDUKACYJNE STWORZONE ZGODNIE Z POTRZEBAMI I KONCEPCJĄ PEDAGOGICZNĄ SZKOŁY. Założeniem wyjściowym projektu szkoły Rosenberg było przekonanie, że środowisko fizyczne i jego wygląd wpływają na samopoczucie i efektywność zarówno uczniów, jak i pracowników. Dlatego też władze miasta i jego pracownicy położyli duży nacisk na przeprowadzenie solidnych prac przygotowawczych w celu określenia rzeczywistych potrzeb oraz identyfikacji, które rozwiązania aranżacyjne najlepiej je zaspokoją. Wszystko, aby mieć pewność, że od samego początku dokonano właściwego zakupu. Kinnarps otrzymał możliwość zaprezentowania swojej analizy przestrzeni edukacyjnej Next Education® już na początku projektu, a następnie ściśle współpracował z zarządem szkoły Rosenberg, grupą projektową, personelem i uczniami w trakcie całego procesu. Poprzez wykłady, badania różnych typów środowisk edukacyjnych, praktyczne warsztaty i ankiety internetowe, wszyscy interesariusze zostali zaangażowani. Kinnarps opracował raport zestawiający wyniki analiz w ujęciu całościowym, jak również z podziałem na poszczególne wydziały. Raport ten zawierał również zalecenia dotyczące środowiska fizycznego i stał się ważną podstawą podczas formułowania zamówień przez gminę.
Lokalisierung
Tidaholm, Schweden
Kategorien
Schulen und Kindergärten, Hochschulen, Öffentliche Gebäude
Brands in project
Kinnarps, KINNARPS
2024

Puławska 354/356, 02-819 Warszawa, Polen
+48 22 314 64 70-75
https://www.kinnarps.pl
Instagram
LinkedIn
Facebook
Pinterest
Online Store
Outlet
Freigeben

Sieh auch

Adgar Poland


Arbeitszimmer, Innenräume, , Büroinnenräume, Öffentliche Innenräume

BIURO VOLVO GROUP TRUCKS POLAND


Bürogebäude, Architektur, , Cafes und Bars, Innenräume, Büroinnenräume

Nowe biuro firmy Roquette - to, co w naturze najlepsze


Bürogebäude, Architektur, , Arbeitszimmer, Innenräume, Büroinnenräume

NOKIA GARAGE WE WROCŁAWIU


Bürogebäude, Architektur, , Büroinnenräume, Innenräume

BUDYNEK BIUROWY TASOMIX


Bürogebäude, Architektur, , Arbeitszimmer, Innenräume, Büroinnenräume

BRAIN EMBASSY MOKOTÓW


Flure, Innenräume, , Büroinnenräume, Öffentliche Innenräume

Showroom Kinnarps w biurowcu Pixel w Poznaniu


Bürogebäude, Architektur, , Büroinnenräume, Innenräume

Biuro firmy Galderma w Warszawie


Bürogebäude, Architektur, , Arbeitszimmer, Innenräume, Öffentliche Innenräume