Hersteller zur Markenzone ArchiUp empfehlen Fragebogen ausfüllen »
ZIEL-BRUK
ZIEL-BRUK

ZIEL-BRUK

Z wielką dumą przedstawiamy Państwu ZIEL-BRUK® – wielokrotnie nagradzaną i docenianą markę należącą do grupy firm ze 100% kapitałem polskim w województwie lubuskim. Działając nieprzerwanie od 1983 roku produkujemy elementy betonowe w technologii betonu wibroprasowanego z wyselekcjonowanych żwirów, grysów oraz piasków kwarcowych.

Najlepsza jakość i design są wyznacznikiem poziomu naszych wyrobów i nieustannie wytyczają kierunek rozwoju firmy ZIEL-BRUK®. Natomiast profesjonalna i zaangażowana kadra oraz doskonale zorganizowana logistyka gwarantują kompleksową obsługę Klienta. Naszą ambicją jest śledzenie nadchodzących trendów. Dzięki temu zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów. Zadanie, jakie sobie wyznaczyliśmy, to bezkompromisowa dbałość o najwyższą jakość i estetykę wyrobów, aby zaoferować produkt, który w pełni zaspokoi wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Trwałość i solidność naszych produktów pozwalają przez lata cieszyć się dokonanym wyborem. Piękno i elegancja zapewnione przez ZIEL-BRUK® czynią przestrzeń wokół nas miejscem przyjemnym i miłym dla oka.

ZIEL-BRUK® „O kostce wiemy wszystko…” – jest naszym hasłem przewodnim. Mamy doświadczenie zdobywane przez lata, mamy wiedzę, pewność oraz świadomość. Mamy doskonały produkt, z którym się utożsamiamy. Polityka naszej firmy jest zorientowana na potrzeby i zadowolenie Klienta. Dzięki temu marka ZIEL-BRUK®, oprócz wielu branżowych wyróżnień na arenie krajowej, może się poszczycić także tym, że już od sześciu lat jest laureatem nagrody Fair Play.

Niezależnie od tego, czy jesteście Państwo posiadaczami willi, domu jednorodzinnego, czy też jesteście Państwo zarządcami parku miejskiego, niewątpliwie pragniecie urządzić otaczającą Was przestrzeń niepowtarzalnie, oryginalnie i z zachowaniem najwyższych standardów estetyki. Dlatego w naszym katalogu przedstawiamy Państwu różnorodność wzorów i kolorów upiększających przestrzeń. Z wielką satysfakcją zapraszamy Państwa także do zapoznania się z naszymi stronami www.zielbruk.pl, www.skalalubuska.pl oraz sklepem online www.ezielbruk.pl, które niewątpliwie będą bardzo pomocne przy wyborze produktów.

Mosiężna 27, 66-400 Gorzów Wlkp., Polen
+48 95 726 15 18
http://www.zielbruk.pl
Facebook
Instagram
Freigeben

Projekte

Schody, obrzeża, krawężniki


Gärten, Raum, Grundstücke, Pfade

Płyty tarasowe i ogrodowe


Gärten, Raum, Pfade

Szlachetne kostki brukowe


Parks, Raum, Grünanlagen, Pfade

Produkte